Beckhamom urodziła się córka

Victoria i David Beckham już po raz czwarty zostali rodzicami. Projektantka mody urodziła w niedzielę rano w Los Angeles dziewczynkę.

Była członkini zespołu Spice Girls i słynny piłkarz mają już trzech synów: 12-letniego Brooklyna, 8-letniego Romeo i 6-letniego Cruza. Córeczka pary, która właśnie przyszła na świat jest zdrowa. Na razie nie wiadomo, jakie otrzyma imię.

- David i Victoria pragną z radością ogłosić narodziny swojej córki. Szczęśliwa i zdrowa przyszła na świat o 7.55 rano w szpitalu Cedars Sinai w Los Angeles. Brooklyn, Romeo i Cruz są bardzo podekscytowani, że mają młodszą siostrę – oznajmił w niedzielę rzecznik prasowy Beckhamów, którzy są małżeństwem od 12 lat.

37-letnia Victoria, która od dawna nie ukrywała, że marzy o córce, niedawno wyznała: – Każda pracująca mama wie, że gdy ma się dzieci i męża, o których trzeba dbać, a jednocześnie kocha się swoją pracę, to życie przypomina żonglerkę szklanymi piłkami. Nie wyobrażam sobie jednak mojego życia inaczej. Wiem, że mam dużo szczęścia.

PAP, tz

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.