Będą kształcić fachowców dla branży lotniczej

Fot. Archiwum

KROSNO. Powstaje gigantyczny ośrodek szkolenia lotniczego z pracowniami i laboratoriami na miarę XXI wieku. To jedna z najważniejszych i najbardziej oczekiwanych inwestycji w mieście.

Przy krośnieńskim “Mechaniku” (ZSP Nr 3) powstaje Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej i Nowoczesnych Technologii. Jak się dowiedzieliśmy, prace są realizowane zgodnie z harmonogramem, i mają się zakończyć na przełomie czerwca i lipca br. Obiekt zostanie oddany do użytku we wrześniu br.

- Dzięki temu, że takie Centrum powstanie możliwe będzie kształcenie w Krośnie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. A poza tym pozwoli ono rozwijać kształcenie zawodowe i w ogóle wpłynie na poprawę jakości krośnieńskiej edukacji – twierdzi Bronisław Baran, wiceprezydent miasta.

Więcej w Super Nowościach

Wioletta Zuzak

do “Będą kształcić fachowców dla branży lotniczej”

 1. Bachus

  Brawo i do przodu tak dalej !!

 2. irek

  widocznie takie zapotrzebowanie jest! znacie pojęcie zrównoważonego rozwoju? wszystko chcecie w jednym miejscu? ale bez korków w mieście etc.
  małomiasteczkowe (rzeszowskie) myślenie. wychylcie trochę nosy do większych miast, to Wam się trochę zmieni nastawienie. Bravo Krosno!

 3. xxx

  Pieniądze na projekt pochodzą z Unii i budżetu Krosna więc po co te żale że to kasa z podatków. Co najwyżej to kasa z podatków które płacą Krośnianie.

 4. podkarpacie

  niech ktos mi wytlumaczy po co ten osrodek w krosnie, przecie od kilkudziesieciu lat w miescie oddalonym o 50 km tj. rzeszowie funkcjonuje to samo !!! Ludzie na co nasza kasa z podatkow jest wywalana !!!

 5. eryk

  ale przecież takie centrum już funkcjonuje w Rzeszowie przy Politechnice więc po co dublowanie – za nasze podatki !!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.