Będą poważne utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Dziś uroczystości żałobne po śmierci komendanta straży pożarnej.

W związku z uroczystościami żałobnymi po śmierci nadbrygadiera Zbigniewa Szablewskiego dojdzie dzisiaj do poważnych utrudnień w ruchu w Rzeszowie na trasie przemarszu konduktu.

Już od godz. 8 rano do 10 zamknięta będzie cała ulica Mochnackiego. Po wstępnych uroczystościach pod gmachem Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej kondukt w asyście wozów strażackich i kompanii honorowych służb mundurowych ruszy ulicami Lisa Kuli przez plac Śreniawitów, most Zamkowy, ul. Kopisto, Rejtana i Sikorskiego w kierunku Katedry, gdzie o 11 rozpocznie się msza w intencji zmarłego generała.

Nadkomisarz Janusz Trzeciak, naczelnik wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie informuje, że kolejne odcinki ulic będą otwierane w momencie przejścia konduktu. Zamknięty będzie wjazd do samej Katedry. Parkować będzie można natomiast na bus-pasach na ulicy Sikorskiego oraz w przypadku dobrej pogody na łąkach od strony ulicy Łukasiewicza. Chwilowe korki mogą wystąpić po mszy, gdy kolumna samochodów z trumną zmarłego będzie wyjeżdżać z miasta w kierunku Warszawy, gdzie odbędzie się pogrzeb.

saj

do “Będą poważne utrudnienia w ruchu”

 1. leon

  najlepiej zamknąć miasto! Czy to był Król lub prezydent ? Może go jeszcze na wawelu pochować?!
  Wiem że w Podkarpaciu żyją ludzie mniej inteligentni ale nie wiedziałem że dla jednego zmarłego całe miasto paraliżować trzeba!

 2. Obywatel

  a ktooooooo ….. to jest, że całe miasto zamykacie. JAJA SE ROBICIE !
  Czy to pokazówka przed wyborami !
  Pięknie – głupota organizacyjna !
  Moze do więzień pozamykajcie wszystkich zeby nie przeszkadzać !

 3. Antek

  co za cenna postac miasto zamkniete na pol dnia, ale jakos nie spotkalem nikogo ktoby sobie przypomnial co ten szanowny obywatel uczynil w naszy regionie, no coz wystarczy miec funkcje i juz

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.