Będzie blokada ,,czwórki”!

Ta przebudowa to żaden luksus to paląca potrzeba, będziemy regularnie co miesiąc blokować skrzyżowanie tej bardzo ruchliwej trasy, aż do skutku – apelują założyciele stowarzyszenia “Bezpieczny Przejazd” Adam Hepnar i Roman Skomra. Fot. Wit Hadło

ŁAŃCUT. Zniecierpliwieni mieszkańcy będą blokować drogę.

Kilkakrotnie pisaliśmy o zapowiadanej przebudowie ,,czwórki” w Łańcucie, która przewiduje bezkolizyjne skrzyżowanie ulic Armii Krajowej i 3 Maja. Pisaliśmy także, że liczne pisma władz pozostają bez konkretnych odpowiedzi. Lokalna ludność postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Będzie blokada!

Panie Ministrze Nowak, ta przebudowa to żaden luksus to paląca potrzeba – apelują w swoim liście założyciele stowarzyszenia “Bezpieczny Przejazd” Adam Hepnar i Roman Skomra.

Stowarzyszenie “Bezpieczny Przejazd” w Soninie wyraża stanowczy protest przeciwko nie podjęciu przez Pana Ministra żadnego działania w celu przebudowy w roku bieżącym obwodnicy miasta Łańcuta na drodze E-40. Newralgicznym punktem na tej drodze jest skrzyżowanie drogi krajowej nr 4 i drogi wojewódzkiej nr 881. Przejazd tym skrzyżowaniem to codziennie ucieczka przed śmiercią dla kilku tysięcy osób – pisze Adam Hepnar, prezesa stowarzyszenia Bezpieczny Przejazd w Soninie, do Sławomira Nowaka Ministra Transportu Budownictwa i Gospodarki Morskiej

Wyrażeniem naszego protestu będzie blokada społeczna tego skrzyżowania w dniu 10 luty (piątek) w godzinach od 15.30 do 16.00. Jeżeli to nie przyniesie skutków będziemy regularnie co miesiąc blokować skrzyżowanie tej bardzo ruchliwej trasy, aż do skutku. Do sprawy wrócimy.

Justyna Paszkiewicz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments