Będzie blokada ,,czwórki”!

Ta przebudowa to żaden luksus to paląca potrzeba, będziemy regularnie co miesiąc blokować skrzyżowanie tej bardzo ruchliwej trasy, aż do skutku – apelują założyciele stowarzyszenia “Bezpieczny Przejazd” Adam Hepnar i Roman Skomra. Fot. Wit Hadło

ŁAŃCUT. Zniecierpliwieni mieszkańcy będą blokować drogę.

Kilkakrotnie pisaliśmy o zapowiadanej przebudowie ,,czwórki” w Łańcucie, która przewiduje bezkolizyjne skrzyżowanie ulic Armii Krajowej i 3 Maja. Pisaliśmy także, że liczne pisma władz pozostają bez konkretnych odpowiedzi. Lokalna ludność postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Będzie blokada!

Panie Ministrze Nowak, ta przebudowa to żaden luksus to paląca potrzeba – apelują w swoim liście założyciele stowarzyszenia “Bezpieczny Przejazd” Adam Hepnar i Roman Skomra.

Stowarzyszenie “Bezpieczny Przejazd” w Soninie wyraża stanowczy protest przeciwko nie podjęciu przez Pana Ministra żadnego działania w celu przebudowy w roku bieżącym obwodnicy miasta Łańcuta na drodze E-40. Newralgicznym punktem na tej drodze jest skrzyżowanie drogi krajowej nr 4 i drogi wojewódzkiej nr 881. Przejazd tym skrzyżowaniem to codziennie ucieczka przed śmiercią dla kilku tysięcy osób – pisze Adam Hepnar, prezesa stowarzyszenia Bezpieczny Przejazd w Soninie, do Sławomira Nowaka Ministra Transportu Budownictwa i Gospodarki Morskiej

Wyrażeniem naszego protestu będzie blokada społeczna tego skrzyżowania w dniu 10 luty (piątek) w godzinach od 15.30 do 16.00. Jeżeli to nie przyniesie skutków będziemy regularnie co miesiąc blokować skrzyżowanie tej bardzo ruchliwej trasy, aż do skutku. Do sprawy wrócimy.

Justyna Paszkiewicz

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.