Będzie nowy parking w centrum

W tym miejscu ma powstać parking samochodowy, nawet na 250 miejsc. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Mieszkańcy potrzebują nowych miejsc postojowych w centrum miasta.

Parking na terenach za Zakładem Ubezpieczeń Społecznych obiecywany jest od dawna. Jego realizacja ma ruszyć już niebawem. – Cały czas obiecują, ale nic nie robią – mówi pan Bogdan z Rzeszowa. – W centrum są potrzebne parkingi i nie ma co do tego wątpliwości. Tylko na litość boską, niech w końcu zaczną działać!

- Budowa parkingu ma zacząć się w przyszłym roku, wcześniej należy wykonać przebudowę instalacji. Myślę, że potrwa do końca roku – słyszymy od jednego z urzędników miejskich. Ile dzięki niemu zyskamy miejsc postojowych w mieście? – Około 250, jeśli parking będzie wielopoziomowy – dodaje.  W ub. środę miał zostać rozstrzygnięty przetarg na wykonawcę przebudowy instalacji na tych terenach, ale termin został po raz trzeci przesunięty. Nową datę wyznaczono na 12 lipca.

Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości

Ewelina Nawrot

do “Będzie nowy parking w centrum”

  1. wiesiek

    Na litość Boską! Nie wzywaj Boga przeciw ZUS oni są nie wierzący oni są żeby czynić zło.To jest jedyna w świecie instytucja prawnie wyłudzająca od społeczeństwa pieniądze składki nie dając za to nic

    • stan

      Nie pleć głupot.ZUS wypłaca emerytury.renty,zasiłki chorobowe i macierzyńskie oraz inne świadczenia.Nie utrzymują się ze zbieranych składek,tylko z budżetu państwa tak jak wszystkie urzędy państwowe.Ze składek pobieranych od ZUS-u utrzymują się OFE.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.