Będzie nowy wiceprezydent

Łukasz Dybus jest żonaty, ma dwoje dzieci. Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. 36-letni Łukasz Dybus zostanie nowym wiceprezydentem Tarnobrzega?

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz już wkrótce będzie miał nowego zastępcę.

Od pięciu miesięcy Norbert Mastalerz rządzi miastem w pojedynkę. W grudniu ub. roku jego dotychczasowy zastępca Robert Niedbałowski wyprowadził się z magistratu i objął funkcję prezesa Kopalni Siarki Machów.

Z tego, co udało nam się ustalić, nowym wiceprezydentem ma zostać 36-letni Łukasz Dybus, obecny radny Platformy Obywatelskiej i kierownik Biura Powiatowego Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa w Tarnobrzegu.

Informacji o powołaniu nie potwierdził nam dyrektor Kancelarii Prezydenta Wojciech Malicki, przyznał jedynie, że jak będzie taka osoba powołana, to media zostaną o tym poinformowane podczas poświęconej tej decyzji konferencji.

Sam Łukasz Dybus, którego poprosiliśmy o komentarz, ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył informacji o mianowaniu. Przyznał natomiast, że sprawa powinna się już wkrótce wyjaśnić.

Małgorzata Rokoszewska

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
emigrantAmbroży Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
emigrant
Gość
emigrant

W Newcastle gdzie obecnie mieszkam jest 450 tys mieszkancow i TYLKO 9 (dziewieciu) radnych i burmistrz. Burmistrz NIE MA ZADNYCH zastepcow tylko w razie gdy opuszcza teren admistracyjny wyznacza jednego z kierownikow wydzialow na tymczasowego zastepce.
Polska to NAJBOGATSZY KRAJ NA SWIECIE !!

Ambroży
Gość
Ambroży

Biernat (PO) napisał m.in.: „Nasze koleżanki i koledzy alarmują, że coraz częściej działania samorządowców Platformy i aparatu partyjnego w regionach zaczyna cechować buta, partyjniactwo i budzące wątpliwości moralne korzystanie z przywilejów władzy”. Alarmował też, że „na skutek złych przepisów podatkowych nasza gospodarka traci rocznie miliardy złotych, a wiele dobrze prowadzonych przedsiębiorstw bankrutuje”.
Czy nadal obsadzanie ludźmi PO przynosi szkodę , czy POżyteK??