Będzie referendum w sprawie odwołania Tadeusza Ferenca?

Poseł Dariusz Dziadzio jest przeciwny wykorzystaniu budynku po Muzeum Okręgowym na muzeum diecezjalne i grozi Tadeuszowi Ferencowi referendum w sprawie jego odwołania. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. W czwartek w Pałacu Biskupów Rzeszowskich odbyło się polityczne spotkanie z Biskupem Kazimierzem Górnym poinformował nas poseł Dziadzio.

Wzięli w nim udział: prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc (SLD), poseł Tomasz Kamiński (SLD), Anna Kowalska (SLD), posłanka Krystyna Skowrońska (PO), poseł Zbigniew Rynasiewicz (PO), poseł Stanisław Ożóg (PiS), Dyrektor Muzeum Okręgowego w Rzeszowie oraz przedstawiciel Ministerstwa Sprawiedliwości. Rozmawiano na temat przeniesienia Muzeum Okręgowego do rzeszowskiego Zamku.

- Jaki jest powód, że za murami tego Pałacu odbyło się spotkanie “Śmietanki Polityczno-Towarzyskiej” Regionu z Biskupem? Jakież to handle polityczne odbywają się za plecami mieszkańców miasta z biskupem? Co na tym spotkaniu przehandlowano za dozgonne poparcie dla przedstawicieli wspomnianych partii? Czy Prezydent Ferenc obawia się, że bez wsparcia biskupa nie zostanie wybrany na kolejną kadencję? Czy przekazanie kościołowi budynku przy ul. 3 Maja, który pozostanie po Muzeum Okręgowym, ma być kolejną zapłatą za akcję promocyjną powiększania Rzeszowa za każdą cenę? Tym razem akcja przyłączenia Trzebowniska do Rzeszowa ma być wsparta z Kościelnej Ambony?  – pyta poseł Dariusz Dziadzio z Ruchu Palikota i jednocześnie zapowiada, że “Jeżeli okaże się, że Marszałek Województwa da się przekonać prezydentowi Ferencowi wespół z Biskupem i przekaże budynek pozostały po muzeum kościołowi z 99 proc. rabatem lub za 1zł, to złożymy wniosek o referendum w sprawie odwołania prezydenta Ferenca.”.

bsz

do “Będzie referendum w sprawie odwołania Tadeusza Ferenca?”

 1. Janio

  P.Ferenc to tak jak nieboszczka PZPR raz pomacha ludziom marchewką, trzymając z tyłu kija, potem udaje że to nie jego sprawa i to nie on . Moze np dużo obiecać a mało zrobić. Mało zrobicdużo zupełnie niepotrzebnych rzeczy za ogromne pieniądze. Albo duzo zrobic za małe pieniądze. Lubi akcję niewidzialnej ręki.

 2. iwan

  Dziadzio kiedy głosowanie w Sejmie o ograniczeniu do dwóch kadencji zasiadania na stołku prezydenta czy burmistrza miasta.Jeśli Sejm to przegłosuje to już nasz lokalny dziadek nie bedzie prezydentem na nastepna kadencje.Referenda nie wychodzą bo ludzie nie chodzą na te spektakle.

 3. ROMAN

  do P.” Gall ” – uprzejmie przypominam – nie ważne kto głosuje i na kogo ;
  - ważne KTO liczy głosy – ot cała prawda i odpowiedż na pytanie.

 4. rzeszowaiak

  „Będzie referendum w sprawie odwołania Tadeusza Ferenca?”
  Buahahaha jaki bałwan ,dziaddzio majaczysz cos czyżbyś napalił sieza dużo skrętów, won z sejmu z tymi tępymi cudakami, ci którzy na nich głosowali myslelei że oni są cos w stanie lepszego dla kraju zrobić ?? i robią wieksze pośmiewisko anizeli ono było dotychczas.

 5. Gall

  Dziadzio – co za śmieszna osoba. I ty śmiesz się w ogóle publicznie wypowiadać. Widziałem tego pana w akcji – jakieś pół roku temu, może mniej. Była noc, prawie centrum miasta i akcja z policją. Co za zadufany w sobie ……. I to ma być przedstawiciel nas, naszego Państwa. Zawsze uważałem, że polityka to bagno, ale to …… Boże, kto go wybrał ?

  • karwowski

   wyborcy go wybrali

   ty pewnie głosowałeś za spadochroniarką z PiSu – Józefą Hrynkiewicz ?
   możesz nam przyblizyc co Pani Hrynkiewicz zrobiła dla Rzeszowa ?
   a może napisz ile razy była w Rzeszowie ?
   olewa was totalnie – żal mi takich jak ty

 6. gość

  Dziadzio liczysz na stołek po „dziadku”? Zapomnij!!!!

 7. STEFAN

  PAN DZIADZIO JEDZIE WARUNKOWO !!!! SAM NA PODWODNĄ WYCIECZKE !!!!!!!!!!!!!!!!

  Panie DZIADZIO TYLKO KIEDY ?????????????????????????????????????????

 8. PŁETWONUREK

  WEZME CIA PANIE DZIADZIO na zwiedzanie WISŁOKA BEZ sprzetu :::: JEDZIESZ ?????

 9. www

  czy ta partia nie może się zająć czymś pożytecznym? pośle Dziadzio – tonem wypowiedzi dorównuje pan Macierewiczowi…. ehhhhh czy ten kraj nie zasługuje na lepsze elity???

 10. SZOFER

  DZIADZIO a widziałeś lód spod spodu ??? NA ZALEWIE ???

 11. zombi

  kiedy kiedy odbędzie się referendum?????????????????.A może zorganizować też uroczyste wywiezienie tego jegomościa z ratusza na taczkach

 12. marcin

  Dziadzio by tam widzial sexshop albo inny przybytek wolnej miłości (najlepiej homoseksualnej), dlatego wyraził swój sprzeciw. Wszyscy pamiętamy, jak jego szef wymachiwał w Sejmie wibratorem, kto na takich spojrzy poważnie…

 13. Ambroży

  Ale zapytam jasno : to jest dziadzio czy babcia w/g Palikota?

 14. bara bara

  żydostwo przejeło wszystko ,,,,,,, my jesteśmy niewolnikami bo tak chciał Wałęsa i jego spoąsozy z CIA pomyślcie dalaczego izralel do dziś nie splajtował my za to płacimy

 15. gość

  Ferenc powinien rządzic jeszcze 10 lat bo na to zasłużył

 16. reset

  żale posła smroda z Ruchu Paligniota bo go nie zaprosili, ja widziałem jak ten poseł uciekał przed biskupem na otwarciu terminala w Jasionce, udawał, że zadzwonił mi telefon, a jak biskup przeszedł odłozył telefon i wrócił na miejsce.

 17. grześ

  Nie tak z SLD jak jeszcze z nie tak odległej kwitnącej PZPR !

 18. ROMAN

  przypominam niektórym bo jak zwykle nie wiedzą co piszą;
  organem wykonawczym miasta jest prezydent/ powołuje i odwołuje swoich zastępców /przygotowuje wszystkie sprawy o których stanowi Rada ; projekty,budżet, uchwały ,informuje mieszkańców. zarządzenia,wydatki, gospodaruje mieniem komunalnym, składa sprawozdania, spory sądowe- ugody , komisje przetargowe ,zwołuje sesje Rady ,prezydent podlega Radzie- to co sobie przypomniałem
  pozatym jest dziwne aby Pan Dziadzio decydował na okoliczność ; z kim i na jaki temat ma rozmawiać biskup – widocznie temu Panu zlasowały się już szare komórki – trudno – biskup zaprasza kogo chce i rozmawia na taki temat jak mu pasuje – proste jak prawo cepa.

 19. clonx

  odstawic klechow od polityki raz na zawsze!!!!1

 20. sas

  ferenc z biskupem to koledzy!dzidek juz dawno winien odejsc bo ludzi to on ma za nic-facet chory na władze!emerytura plus pensyjka razem ok 18tysi.a bezrobocie w miescie bo fabryki ani jednej nie wybudowal -ludzie zli bo on sie zabawia okolejne hektary ktorych ludzie nie chca mu oddac!i nie oddajcie!

 21. Ambroży

  Dziadzio jesteś przez pomyłkę wyborców reprezentantem ścieku politycznego palikociarni i nikt poważny z takimi planktonami się nie będzie układał w poważnych sprawach .

 22. axxadd

  Lepiej byłoby zrobić referendum i go odwołać zanim odda księżulkom budynek. Szkoda, że dopiero po fakcie będzie powód aby to zrobić…

 23. wałek

  Dlaczego Biskup rzeszowski przyjmuje ludzi z SLD którzy opowiadają się za aborcją, małżeństwami jedopłciowymi i uczestniczą w paradach równości?

  • Stefan

   Przykazania przykazaniami ale jest kasa do zrobienia na chwałę Watykanu.

   • radny parafialny

    Jakiego Watykanu ? Kasa zostanie zgarnieta po cichu do prywatnych kieszeni kleru !
    Na jakim swiecie ty zyjesz ?
    Od kiedy ksadz odprowadza kase ktora zagarnal do kieszeni dla Watykanu ?
    Takie bajdy to mozesz opowiadac dzieciom w przedszkolach !

 24. SZOFER

  DZIADZIO ?? COŚ TY SIĘ NAJARAŁ !?! CIEBIE TRZEBA ZBADAC ???? TY JESTES POP………!!!!!
  TY I TA TWOJA BANDA NAJARANYCH PEDAŁÓW NIE MACIE POJECIA O POLITYCE !!!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.