Beniaminek Krosno w finale

Fot. Organizator

PIŁKA NOŻNA. Drużyna Szkółki Piłkarskiej Benjaminek Krosno zwyciężyła w wojewódzkim finale turnieju Danone Nations Cup rozgrywanym we wtorek 24 kwietnia na terenie hali MOSiR przy ulicy Hutniczej 15 w Stalowej Woli.

Zwycięska drużyna zagwarantowała sobie tym samym udział w ogólnopolskim finale, na którym będzie walczyła o możliwość udziału w Światowym Finale, który w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Polsce. – Nasza szkółka piłkarska istnieje od 2007 roku. Chętnie bierzemy udział w inicjatywach takich jak Danone Nations Cup, ponieważ dają możliwość doszkalania umiejętności oraz szerszego zaprezentowania umiejętności zawodników.  Dewiza, jaką kierujemy się w naszych treningach to dobra zabawa. Wzięliśmy udział w turnieju już dla samej satysfakcji i rozrywki a fakt, że udało nam się wygrać z wieloma trudnymi rywalami to dodatkowa nagroda. Dziś cieszymy się wspólnie z wiernymi kibicami zawodników, jakimi są ich rodzice. Dopingują od lat dzieci w swoich pasjach i nie zabraknie ich na finałach w Warszawie – mówi trener Beniaminka, Grzegorz Raus.

Zwycięska drużyna zapowiada, że na finał zaplanowany na 2 czerwca 2012 roku w Warszawie przyjedzie z grupą wiernych kibiców klubu towarzyszących im we wszystkich sukcesach. Tam, walka będzie jeszcze bardziej zacięta, bo gra będzie toczyć się o reprezentowanie Polski na Światowym Finale organizowanym we wrześniu tego roku.

Opr. mj

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.