Beyonce wraca na scenę

Beyonce, prywatnie żona rapera Jaya-Z, w 2010 r. zniknęła ze sceny muzycznej. Piosenkarka za namową mamy, zdecydowała się na roczną przerwę i odpoczynek. Gwiazda przyznaje, że dobrze wykorzystała ten czas i nabrała dzięki niemu energii do pracy.

- Gdy zakończyłam ostatnią trasę koncertową, czułam, że zaczęło mnie to wszystko przerastać. Byłam przepracowana. Moja mama przekonała mnie, a w zasadzie zmusiła do odpoczynku. Codziennie powtarzała mi: “Musisz zacząć żyć własnym życiem i otworzyć wreszcie oczy. Nie chcesz chyba obudzić się kiedyś bez żadnych wspomnień i nie mieć szansy zwiedzić świata”.

- Nigdy wcześniej nie przyszło mi do głowy, że potrzebowałam przerwy. Nie wiedziałam nawet jak to zrobić – zdradziła wokalistka. – Mogłam spędzić ten czas z rodziną i pozwoliło mi to na nowo przemyśleć całe swoje życie” – wyjaśniła autorka hitu “Run The World (Girls)”.

Beyonce cieszy się z zasłużonego odpoczynku, ale przyznaje, że nie jest w stanie wytrzymać długo bez pracy. – Jestem pracoholiczką. Nie znam słowa “nie”. Nie uważam też, że potrzebuję snu. Jeśli nie śpię, to nikt inny też nie śpi – oznajmiła gwiazda w nowym filmie dokumentalnym “Beyonce: Year of 4”.

PAP, tz

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.