Bezpłatne spotkanie dla kobiet w ciąży

bezpłatne spotkanie plakatRZESZÓW. Już 9 i 10 października o godz. 17 wszystkie kobiety w ciąży mogą przyjść do siedziby Wydawnictwa Dobry Dom przy ul. Litewskiej 10 w Rzeszowie na trzecie już „Spotkanie z DOBRĄ MAMĄ”. Hasłem przewodnim wydarzenia będzie „CIĄŻA, PORÓD, PO PORODZIE”.

Na pytania odpowiadać będą eksperci: ginekolog, pediatra, stomatolog i położna. Będzie można zadać nawet najbardziej intymne pytanie, również anonimowo. Porozmawiać z nimi będzie można też o zdrowiu zarówno w okresie ciąży, jak i połogu, aspektach dotyczących zapobiegania i przezwyciężania chorób, zdrowiu dziecka, szczepieniach obowiązkowych i zalecanych oraz najczęstszych zagrożeniach czyhających na zdrowie najmłodszych. Liczba miejsc jest ograniczona, więc należy jak najszybciej zarejestrować się na stronie www.dobra-mama.pl/spotkanie/

Jedna osoba może zarejestrować się i przyjść wyłącznie na jedno spotkanie! Organizatorzy przygotowali atrakcje: pakiet startowy o wartości 50 zł dla każdej uczestniczki w ciąży: kosmetyki, akcesoria dla dzieci, poradniki, kupony rabatowe do najlepszych sklepów branżowych, jak również atrakcyjne upominki dla osób towarzyszących.

am

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments