Bezpłatny sylwester dla Seniorów!

Fot. Materiały prasowe

RZESZÓW. Potańcówki Miejskie dla Seniorów odbywają się co sobotę. Najbliższe zaplanowano na 7 i 14 grudnia. Ale to nie koniec! Zachęcone ich powodzeniem władze miasta postanowiły przygotować podobną imprezę w sylwestra.

– Postawimy jak zwykle na przeboje z dawnych lat. W sylwestrową noc Seniorzy zatańczą do utworów m.in. Krzysztofa Krawczyka, Ryszarda Rynkowskiego, Zbigniewa Wodeckiego i  Krystyny Giżowskiej. Przy czym nie zabraknie muzyki współczesnej, zarówno biesiadnej, jak i disco polo – Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Dom Kultury.

Potańcówka Sylwestrowa dla Seniorów odbędzie się 31 grudnia w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Impreza rozpocznie się o godz. 19.00. Wspólna zabawa potrwa do godz. 2.00. – Potańcówkę sylwestrową utrzymamy w formie potańcówek miejskich, które odbywały się do tej pory. Będzie ona kontynuacją projektu, który realizujemy z dużym sukcesem – zapewnia Daniel Czarnota.

Jak zaznaczają organizatorzy, impreza sylwestrowa będzie mieć charakter bezalkoholowy, a napoje i przekąski pozostaną w zakresie gości. Pomimo braku przepisu wskazane będą stroje wieczorowe.

Bezpłatne zaproszenia na zabawę odebrać można 9 i 10 grudnia w auli Zespołu Szkół Mechanicznych, w godz. 11.00 – 14.00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa zaproszenia. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Więcej informacji na temat imprezy można uzyskać pod nr tel. 17 748 39 50.

***
Najbliższe Potańcówki Miejskie dla Seniorów odbędą się 7 i 14 grudnia w auli Zespołu Szkół Mechanicznych. Wstęp na zabawy jest bezpłatny, a rozpoczęcie imprez zaplanowane jest na godzinę 16.00.

mc

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o