Biorezonansem w ból

Fot. Archiwum

Dokuczają Ci silne bóle barków i szyi, negatywne efekty siedzącego trybu życia? Pozbądź się ich w podczas naturalnej terapii.

- Moje kłopoty z kręgosłupem trwały kilkanaście lat. Najpierw walczyłam z bólem łykając tabletki – mówi Jadwiga Szczygieł z Rzeszowa. – Potem zaczęło się chodzenie od specjalisty do specjalisty, od jednego gabinetu rehabilitacyjnego do drugiego. Ból znikał by po jakimś czasie wrócić do mnie jak bumerang. W końcu lekarz powiedział mi, że nie ma już innego wyjścia tylko operacja. Chyba, że chcę spróbować… biorezonansu. Chwyciłam się tej myśli jak tonący brzytwy. W Super Nowościach natknęłam się na reklamę gabinetu stosującego metodę BRT w usuwaniu alergii, depresji i właśnie bólów kręgosłupa. Poszłam i… Wystarczyło kilka sesji, żebym przypomniała sobie co znaczy życie bez bólu. Odzyskałam chęć do życia. Wszystkim teraz polecam metodę BRT.

- Metoda BRT, w której używa się aparatu biorezonansowego jest nieinwazyjna, bezbolesna i bezpieczna, bo nie powoduje skutków ubocznych. Odbywa się etapami w kilkunastominutowych sesjach. Jest skuteczna (w 80 – 90 proc. przypadków) nawet wtedy, kiedy medycyna i farmakologia są bezradne – zapewnia Andrzej Pawłowski z Gabinetu Medycyny i Biorezonansu w Rzeszowie. – Już jednorazowa terapia potrafi przynieść ulgę. W dodatku nie wiąże się z przerwą w normalnym leczeniu, nie wpływa też na wchłanianie leków przyjmowanych z powodu innych schorzeń. Nie stosuje się w niej lekarstw, zastrzyków i bolesnych operacji. Przy zabiegach wykorzystywane jest naturalne promieniowanie elektromagnetyczne, które wytwarzane jest przez poszczególne komórki naszego organizmu, zarówno zdrowe, jak i chore.

Szerokie spektrum działania

Metoda BRT z powodzeniem stosowana jest w leczeniu alergii, otyłości, bólów reumatycznych, zwyrodnieniach stawów, depresji. Pomaga też w rzucaniu palenia. To nowoczesna metoda leczenia opracowana przez lekarzy i biofizyków. Dużą skuteczność działania zawdzięcza temu, że każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie.

Anna Moraniec

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.