Biznes-Żywność-Medycyna

RZESZÓW. W dniach 7 i 8 listopada PPHU Specjał i Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa “Cezal Rzeszów” organizują XV Międzynarodowe Targi Biznes-Żywność-Medycyna.

To jedna z najbardziej prestiżowych i największa na Podkarpaciu impreza wystawiennicza, na której prezentują się firmy branży medycznej, finansowej, producenci żywności i wyposażenia sklepów, producenci sprzętu komputerowego. W czasie trwania targów organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, m.in., bezpłatne badania lekarskie i degustacje.

Patronat nad przedsięwzięciem objęli m.in. Wojewoda Podkarpacki, Marszałek województwa i Prezydent Rzeszowa. Patronat prasowy Super Nowości. Zapraszamy do Hali Podpromie 7 listopada w godz. 10-18 i 8 listopada od 10 do 15.

niemasz

do “Biznes-Żywność-Medycyna”

  1. tomek21

    W zeszłym roku uczestniczyłem w Targach pierwszy raz i byłem wprost zachwycony zarówno okazałością tego przedsięwzięcia – ilością wystawców, jak i niezwykle wysokim poziomem jego przygotowania oraz całą panującą atmosferą. Z resztą, polecam chociażby przeglądnąć galerię z tego wydarzenia – http://targispecjal.pl/galeria/ . Jest to moim zdaniem, świetny pomysł na promocję regionu i na to, by ściągnąć do niego jak największą ilości dystrybutorów, producentów i potencjalnych inwestorów.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.