„Biznesowy Maj” na Uniwersytecie

RZESZÓW. Od poniedziałku do czwartku (16-19 maja) Na Uniwersytecie Rzeszowskim trwać będzie projekt “Biznesowy Maj 2011”.

Celem imprezy jest krzewienie przedsiębiorczości wśród młodzieży oraz kreowanie współpracy pomiędzy środowiskiem naukowym i biznesowym. Podczas imprezy młodzież będzie mogła skorzystać z warsztatów, szkoleń, seminariów oraz otwartych spotkań. Organizatorzy nie zapomnieli też o rozrywce, będą odbywać się konkursy a na zakończenie przedsięwzięcia odbędzie się impreza w klubie studenckim “Pod Palmą”. Podczas “Biznesowego Maja” odbędzie się też otwarcie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Liczba uczestników na każdym panelu warsztatowym jest ograniczona. Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą przesyłać swoje zgłoszenia na adres samorząd@urz.pl z dopiskiem nazwy panelu warsztatowego, którym jesteśmy zainteresowani oraz imieniem, nazwiskiem i numerem kontaktowym.

ArtG

“Program “Biznesowego Maja 2011”

Poniedziałek (16 maja)

Główny budynek UR (ul. Rejtana 16/C)

Godz. 12:30 Uroczyste otwarcie biura Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości na Uniwersytecie Rzeszowskim (sala senatu UR)

Godz. 14 Wykłady i warsztaty w ramach “Projektu 21” promujące przedsiębiorczość wsród młodzieży (aula)

Od godz. 11:30 do 16 Czynne będzie stoisko konkursowe

Wtorek (17 maja)

Godz. 14 Debata na temat odpowiedzialnego biznesu w Icam Haus Hotel

Godz. 17 Warsztaty “Praktyka z “BZWBK” (sala 101 – główny budynek UR ul Rejtana 16/C)

Środa (18 maja)

Godz. 10  Warsztaty “Biznes English”  (główny budynek UR)

Godz. 13 Warsztaty z Zakresy prawa pracy prowadzone przez Inspekcję Pracy (sala senatu UR)

Godz. 17 Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości, spotkanie warsztatowe na temat możliwości otworzenia własnego biznesu, (pokój 014 w głównym budynku UR)

Czwartek (19 maja)

Studencka majówka w “Klubie pod Palmą” – wstęp z zaproszeniem, które można odebrać w Biurze Samorządu Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Godz. 17 Warsztaty z BCC (Business Centre Club)

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments