Blix – najlepsza aplikacja zakupowa

Każdy z nas lubi oszczędzać. Niektórzy wykorzystują stare sposoby, tworząc listy zakupów czy dokładnie planując każdą inwestycję. Warto dodatkowo skorzystać z możliwości, jakie daje nam aplikacja Blix, która umożliwia przeglądanie gazetek promocyjnych popularnych sklepów. Sprawdź, dlaczego powinieneś mieć tę aplikację w swoim telefonie!

Znajdź swoje ulubione sklepy

Aplikacja Blix, którą znajdziesz na stronie https://blix.pl/, jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Po jej uruchomieniu możemy przejrzeć listę popularnych sklepów, a po wybraniu danej sieci ukażą nam się okładki aktualnych gazetek promocyjnych. Wybierając konkretną ulotkę, możemy wygodnie przeglądać kolejne strony. Bardzo dobra rozdzielczość umożliwia przeczytanie wszelkich informacji o produktach, jakie zostały umieszczone w gazetce. Dzięki aplikacji zapoznamy się z promocjami popularnych sklepów jak Biedronka – https://blix.pl/sklep/biedronka/ czy Lidl – https://blix.pl/sklep/lidl/. Znajdziemy również oferty sklepów odzieżowych jak H&M, Diverse, Reserved czy drogerie Rossman, Natura. 

Szukaj promocji 

Aplikacja Blix poprzez wyszukiwarkę umożliwia nam również znalezienie poszczególnych produktów. Po kliknięciu w ikonę lupy, Blix umożliwia wybranie jednej z kategorii produktów lub podanie samodzielnie własnej. Po dokonaniu wyboru zobaczymy listę sklepów, które aktualnie oferują zniżki związane z konkretnym produktem, a także poszczególne strony gazetek. W ten sposób możemy wygodnie przeglądać wszystkie promocje, jakie są aktualnie dostępne i najatrakcyjniejsze. Funkcja ta umożliwia nam porównywanie cen, jakości, wyglądu poszczególnych produktów przed ich zakupem. 

Zrób listę zakupów

Zapamiętanie, gdzie i w jakim terminie obowiązują dane promocje może być wyjątkowo trudne, zwłaszcza, gdy do dyspozycji mamy ogromną ilość sklepów. Aplikacja Blix rozwiązuje ten problem. Przeglądając gazetki promocyjne, możemy zapisać interesujące nas strony w liście zakupów. Wystarczy kliknąć na strzałkę, która wyświetla się podczas przeglądania gazetki. W ten sposób nigdy nie zapomnimy, które okazje są dla nas najatrakcyjniejsze i w każdej chwili będziemy w stanie sprawdzić do kiedy trwa dana promocja.

Oszczędzanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Dzięki aplikacji Blix lepiej zaplanujesz swoje zakupy i szybko wyszukasz interesujące Cię produkty w atrakcyjnych cenach. Regularnie korzystając z programu, już w krótkim czasie zauważysz pozytywne efekty tego sposobu zarządzania swoimi pieniędzmi.

Artykuł partnera