Bliźniacy na Hetmańskiej. FILM

Stal zakontraktowała bliźniaków – Jakuba i Michała Góreckich.

PIŁKA NOŻNA. Z Dalinu do Stali. Jakub i Michał Góreccy zostali nowymi piłkarzami Stali Sandeco Rzeszów. To bracia bliźniacy, którzy występowali ostatnio w III-ligowym Dalinie Myślenice.

Jakub jest starszy o 5 minut, gra w pomocy, w poprzednim sezonie zdobył 10 goli. Michał to napastnik, dwa razy skuteczniejszy od brata. Zawsze grali razem, zawsze w Dalinie. – Przyszedł czas na zrobienie kroku wprzód. Mamy nadzieję, że w Stali dostaniemy szansę i wykorzystamy ją – podkreślali.

Z rzeszowskim klubem związali się dłuższym kontraktem. – Obserwowaliśmy ich od dawna, ale prezentujemy dopiero teraz, bo konkurenci nie śpią. Nie chcieliśmy, żeby powtórzyła się sytuacja z Michałem Twardowskim (piłkarz wybrał ofertę Resovii – red.) – tłumaczył na wczorajszej konferencji prasowej trener Stali Andrzej Szymański.

Jakub i Michał mówią, że są spokojni i zrównoważeni i jeszcze nie tak dawno z pasją szusowali po stokach na nartach. Na tym podobieństwa się kończą. Michał skończył studia na kierunku edytorstwo i został specjalistą od redagowania tekstów, Jakub zgłębiał stosunki międzynarodowe. Pochodzą z wielodzietnej rodziny – mają 3 siostry i 2 braci.
tsz

 

 

 

 

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.