Bliźniacy z Rzeszowa nie wyskakali finału „Mam Talent”

Podobnie jak w eliminacjach, kiedy to wystąpili w garniturach, bracia Kłeczek zaskoczyli także w sobotę

Bracia Kłeczek zachwycili jury, ale zabrakło im smsów

– Fajne jest to, że bez względu na to ile macie wylatanych godzin, was to bawi. Ta wasza anegdota była znakomita – tak oceniał występ rzeszowskich akrobatów Kuba Wojewódzki, zasiadający w jury programu „Mam Talent”. Sobotni półfinałowy występ na żywo, w którym Krystian i Kamil zamienili się policjanta i złodzieja wywołał niesamowity aplauz, jednak najwięcej smsów gwarantujących finał, po raz kolejny zebrali wokaliści.

– Żałujemy, że się nie udało, jednak jesteśmy bardzo zadowoleni, bo półfinał programu to naprawdę dużo – podsumowali sobotni show bracia z Rzeszowa. – Ze swojej strony zrobiliśmy wszystko, co się dało, a występ na żywo wyszedł nam lepiej niż na próbach – dodają. 18 – letni zawodnicy Stali Rzeszów potraktowali udział w programie jako fajną przygodę, dzięki której udało im się pokazać, ale też poznać ciekawych ludzi.

Skakając trudno zaśpiewać

– Patrząc na was, myślę że na wasz talent składa się mnóstwo niesamowitych rzeczy. Przede wszystkim ciężka praca. Efekt jest zachwycający – mówiła po występie Kamila i Krystiana – Agnieszka Chylińska. Rzeczywiście, występ bliźniaków robił wrażenie. Nie zbrakło zarówno niebezpiecznych, powietrznych akrobacji, jak i zabawnych sytuacji, kiedy to „groźny” glina próbował z różnym efektem dorwać uciekającego podskokach złodzieja. Występ zachwycił nawet, znaną z krytycznych ocen Małgorzatę Foremniak. – Dla mnie to był świetny pomysł. Coś nowego – mówiła. Bracia przegrali z wokalną częścią programu, bo do finału, podobnie jak tydzień temu dostali się „śpiewający” uczestnicy. Tym razem byli to: Sabina Jeszka oraz zespół My Myself And I.

Nasi czekają na smsy

To jednak nie koniec podkarpackich talentów. W najbliższą sobotę w kolejnym półfinale programu TVN wystąpią rzeszowski tercet Mocha oraz zespół taneczny „Iskierka” z Łańcuta. To ostatnia szansa na finał dla uczestników z naszego województwa.

Aneta Jamroży