Bono i Rihanna pomagają fiarom

Bono, Bieber i Rihanna zaśpiewają dla Japonii

Bono, Justin Bieber i Rihanna to tylko niektóre z gwiazd, biorących udział w nowym projekcie na rzecz pomocy ofiarom trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii. Artyści wydadzą wspólnie album, z którego pieniądze zostaną przekazane na rzecz Japońskiego Czerwonego Krzyża. Jak donosi serwis BBC, informacje te potwierdził już rzecznik prasowy wytwórni Universal Music.

Album, wydany jedynie w formacie cyfrowym, ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym tygodniu. Ogłaszając swój udział w tym przedsięwzięciu charytatywnym, 17-letni Bieber napisał na Twitterze: “Japonia potrzebuje naszej pomocy… Wszyscy musimy się zaangażować”.

Anna Dymna Kobietą Dekady

Aktorka Anna Dymna, założycielka i prezes Fundacji “Mimo Wszystko”, została głosami internautów wybrana Kobietą Dekady w plebiscycie zorganizowanym przez portal Onet. Podczas wtorkowej gali finałowej kapituła plebiscytu wyróżniła także specjalną, pośmiertną nagrodą Izabelę Jarugę-Nowacką.

Na Annę Dymną zagłosowało 11 550 osób. – To fantastyczne, że są ludzie, którzy w naszej rzeczywistości szukają autorytetów i wzorców. Mówię do was tylko dlatego, że ja takie wzorce mam. Myślę sobie, jakby dzisiaj się cieszyła moja mama, która była dla mnie największym autorytetem. A jeśli dla kogoś ja mogę być jakimś autorytetem, to jestem najszczęśliwsza na świecie – powiedziała za pośrednictwem nagrania wideo laureatka, którą obowiązki zatrzymały w Krakowie.

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments