Borys Szyc promuje książkę kulinarną

Fot. MWMedia

„Kuchnia Jerzego Knappe. Zapraszam do stołu” to tytuł książki kucharza z serialu „Przepis na życie”, którego zagrał Borys Szyc. I choć aktor z gotowaniem nie ma wiele wspólnego, z ochotą włączył się w jej promocję.

– Ta książka jest napisana prostym, męskim stylem. Znalazły się w niej przepisy na bardzo łatwe, ale smaczne potrawy, które będzie potrafił ugotować nawet człowiek pozbawiony talentów kulinarnych. Część z tych przepisów pochodzi z moich prywatnych zbiorów, a pozostałe są autorstwa Doroty Kwiecińskiej i Anny Chwilczyńskiej, które przygotowują dania do serialu – tłumaczyła Agnieszka Pilaszewska, scenarzystka „Przepisu na życi, która jest rzeczywistą autorką książki kucharskiej.

Borys Szyc jest swego rodzaju twarzą kampanii promocyjnej książki, choć jak przyznaje, sam woli konsumować, niż gotować. Niemniej jednak zachęca do zakupu książki.

– Mam nadzieję, że Wam się spodoba, a zawartymi w niej przepisami podbijecie serca bliskich. Nie zapomnijcie do każdego dania dodać pasji i emocji – podkreślał.

Interia.pl, anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments