Borys Szyc w “Kac Wawa”

W Warszawie trwają zdjęcia do komedii “Kac Wawa”. W filmie, który zobaczymy na początku 2012 roku, grają m.in. Borys Szyc, Antoni Pawlicki i Michał Milowicz.

Wszystkie sytuacje, które zobaczymy w filmie, zdarzyły się naprawdę. W obrazie najbardziej zaskakuje scenariusz. Powstał on na długo przed amerykańską wersją “Kac Vegas”, której dwie części biły na świecie rekordy popularności.

- Oczywiście tytuł jest nam komercyjnie pomocny, ale historia jest pod każdym względem inna. To jest szalona i niegrzeczna komedia o przygodach czwórki przyjaciół w Warszawie. Trwają wieczory: kawalerski i panieński. Zobaczymy ekstremalne przygody – powiedział reżyser Łukasz Karwowski.

- W tym filmie bardzo dużo się dzieje i nie brakuje świetnych tekstów. Nie porównywałbym tego do “Kac Vegas”, bo to naprawdę jest przeniesione na nasze, polskie realia – powiedział Michał Milowicz, odtwórca jednej z głównych ról.

Głównymi bohaterami “Kac Wawa” są: Andrzej, Jarek, Karol, Tomek i Jerzy. Panowie spotykają się w hotelowym apartamencie, gdzie mają grać w brydża, świętując wieczór kawalerski Andrzeja. W tym samym czasie panna młoda wraz z przyjaciółkami mile spędza wieczór panieński z chippendalesami. Druhowie pana młodego wpadają jednak na genialny pomysł. Zamiast grać w brydża, postanawiają spędzić wieczór po męsku.

W rolę pięciu rozentuzjazmowanych mężczyzn wcielają się: Borys Szyc (Andrzej), Antoni Pawlicki (Jarek), Michał Milowicz (Karol), Michał Żurawski (Tomek) i Mariusz Pujszo (Jerzy).

- Jestem, co przedziwne, najgrzeczniejszy z tej całej ekipy. Właśnie mam mieć ślub i razem z kumplami spędzam wieczór kawalerski. Zaplanowaliśmy go bardzo spokojnie, bez alkoholu. Ale koledzy nie wytrzymują, zamawiają co trzeba i dosypują mi do drinka środek pobudzający. Pierwszy raz w życiu znajduję się w stanie, który nie do końca rozumiem… Zaczynają się kłopoty… – opowiada o przygodach swego bohatera Borys Szyc.

Film kręcony jest w technologii 3D. – Praca była trudna, bo wszystkie ustawienia światła i miejsc, w których znajdują się aktorzy trwają dłużej niż normalnie – powiedział Antoni Pawlicki.
W filmie zobaczymy także Sonię Bohosiewicz i Romę Gąsiorowską.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.