Bruce Willis przyjedzie na Podkarpacie

ŁAŃCUT. Hollywodzki gwiazdor ma w planach odwiedzenie Łańcuta.

To już przesądzone. W przyszłym roku Bruce Willis, znany amerykański aktor pojawi się na Podkarpaciu. Na pewno odwiedzi łańcucki „Polmos”, gdzie jest produkowany gatunek reklamowanej przez niego wódki.

Termin przyjazdu nie jest jeszcze dokładnie znany, ale jego wizyta w Łańcucie jest pewna. Wynika to z kontraktu jaki Willis podpisał z koncernem Belvedere, właścicielem Polmosu. Zgodnie z nim musi pojawiać się w Polsce raz w roku. Nieoficjalnie mówi się, że reklamę wódki „Sobieski” wziął 16 milionów dolarów, stał się również posiadaczem kilku procent akcji koncernu. Ekskluzywna wersja tego alkoholu jest rozlewana również w Łańcucie.

Będzie to jego druga wizyta w Polsce w ramach prowadzonej kampanii. Pierwszym razem był w tym roku. Zwiedził destylarnię w Stargardzie Gdańskim, która również należy do Belvedere i wziął udział w inauguracji kampanii promocyjnej ten gatunek wódki na całym świecie.

– To dla nas bardzo dobra informacja. Twarz Willisa jest bardzo rozpoznawalna, to również spora szansa promocji nie tylko naszego zakładu, ale również regionu. Na pewno towarzyszyć będzie mu bardzo wielu dziennikarzy, na pewno też jego przyjazd wzbudzi duże zainteresowanie mieszkańców. W końcu chyba każdy fan kina akcji oglądał „Szklaną pułapkę” – mówi Jerzy Szczygieł, szef działu utrzymania ruchu w „Polmosie”.

Szymon Jakubowski

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments