Brunon K. nienawidził władzy

45-letni Brunon K. Fot. nk.pl

KRAKÓW. Kim jest niedoszły zamachowiec?

45-letni mieszkaniec Krakowa w ciągu jednego dnia stał się najbardziej znanym człowiekiem w Polsce.

Jest dr. inżynierem, chemikiem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Prowadził badania z zakresu materiałów wybuchowych. Mieszka w Krakowie razem z żoną, która jest biologiem. Z jego profilu na jednym z portali społecznościowych wynika, że kończył Technikum Chemiczne w Krakowie. Uczelnie, z którymi K. miał kontakt to: Politechniki Krakowska i Warszawska oraz Instytut Chemii Organicznej PAN w Warszawie. Na jego profilu od rana różni ludzie wpisują  głosy… poparcia: „trzymaj się, inni dokończą to co zacząłeś!!!”, „bohater narodowy…brawo wreszcie się ktoś odważył”.

– Zatrzymanego wcześniej nie znałem. Na UR pracuje kilkaset pracowników i nie sposób znać wszystkich. Z okresowych ocen pracowników wynika, że był przeciętnym pracownikiem i wykładowcą. Niczym się nie wyróżniał się – powiedział prof. dr hab. inż. Włodzimierz Sady, rektor Uniwersytetu. Według studentów, Brunon K. był „spoko gościem” i „dawał zaliczenia”.

– Kiedyś i na POlityków przyjdzie kolej – pisała na internetowych forach osoba mająca taki sam adres mailowy jak zatrzymany Brunon K. 45-latek nie należał do żadnej partii, ale w dyskusjach na forach wyrażał niechęć do obecnej władzy. Proponował, by „organizować się przeciwko tyranii”.

Wyrażał też niezadowolenie, że nie może „prowadzić już wykładów dla studentów z różnych krakowskich uczelni z materiałów wybuchowych i inżynierii saperskiej”. To właśnie po tych informacjach ABW zaczęła się interesować Brunonem K.

ga, ps

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Staszek L+7=L7IgorZBczytelniczkakenzo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Staszek L+7=L7
Gość
Staszek L+7=L7

Brunon , jesteś wielki. !!!

Igor
Gość
Igor

Gdzieś czytałem wypowiedź jakiegoś przedstawiciela „naszego” pożal się Boże „wymiaru sprawiedliwości”. Facet wspominał m.in. że Brunon na formach internetowych krytykował Bartoszewskiego i „Gazetę Wyborczą”. Ja też nie zgadzam się z poglądami Bartoszewskiego i organu Michnika, czyżbym był z tego powodu potencjalnym terrorystą? jeśli tak, to tylko czekać na wizytę dzielnych chłopców z ABW (niczym dawniej z KBW, UB czy SB) i kipisz o szóstej rano…Jesteśmy najbardziej inwigilowanym społeczeństwem w UE, a tu jeszcze nam mówią, że musimy być bardziej monitorowani! Uczciwi podobno nie maja się czego obawiać, najwyżej wraże służby nie wykorzystają materiałów zebranych na podstawie ich inwigilacji. Dobre! nic… Czytaj więcej »

ZB
Gość
ZB

Propaganda i zastraszenie społeczenstwa?To juz nie dziala. Najgorzej będzie ,jak się okaże,że agenci wspomagali go w tym procederze(pod tzw.przykrywką udzielali pomocy przy gromadzeniu tych materiałów). Jezeli tak było, to czy aby nie przekroczyli uprawnień?Takie zachowania u niektórych osób, może być język agresji,którym posługują się czołowi politycy. Czy pogarda dla spoleczeństwa i używanie takiego języka ,to nie jest szerzenie nienawiści?Przykładem niech bedą określenia min.Sikorskiego „o bitwach i dożynaniu watach”i innych,np język Niesiołowskiego,Tuska, Kaczyńskiego, Palikota ,Millera,Tomczykiewicza,Kopacz i wielu innych Używajac języka nienawiści zarażają właśnie do takich a nie innych zachowań.B.K, jest owocem takich zachowań obecnych politykow!.(jezeli można ich tak nazwać.)Oni właśnie powinni… Czytaj więcej »

czytelniczka
Gość
czytelniczka

Szkoda,że się nie udało.

kenzo
Gość
kenzo

jego żona to zdrajczyni , ja bym sie natychmiast rozwiódł …

iza
Gość
iza

Teraz będą węszyć co i gdzie powiedział. Dzień i noc będą gadać we wszystkich mediach. Ze zlepku słów wywnioskują, że był nacjonalistą, faszystą i nie wiadomo jaką szują. A nacjonalista to pewnie zamach planował.
Z frazesami na ustach system złamie chłopu życie. Wyjdzie jako wrak człowieka i skończy jak dr. Dariusz Ratajczak z Opola (bez pracy, mieszkał w samochodzie i dziwna śmierć samobójcza).

anastazja
Gość
anastazja

Zamknąć wszystkich co nie głosowali na PIS bo im też się obecny Rząd nie podoba. Teraz kolej na Kukiza bo u Wojewódzkiego wygłaszał hasła przeciw Rządowe

Ambroży
Gość
Ambroży

Brunon popełnił błąd źle się ożenił i teraz sprawa się rypła w prosty babski sposób myślenia.