Business Centre Club o gospodarce

Marek Goliszewski(z lewej), prezes Business Centre Club oraz Lesław Wojtas, kanclerz Loży Rzeszowskiej BCC podczas spotkania z podkarpackimi przedsiębiorcami. Fot. Paweł Bialic

RZESZÓW. W Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie w piątek (17.05) odbyło się spotkanie podkarpackich przedsiębiorców z prezesem Business Centre Club Markiem Goliszewskim.

Spotkanie miało charakter konsultacyjny i przebiegało pod hasłem „Szanse i zagrożenia dla przedsiębiorców”.

Uczestnicy spotkania mówili m.in. o tym, jakie są największe bariery w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz czego oczekują od rządu i Parlamentu, aby biznes w Polsce rozwijał się bez przeszkód. Często przewijał się wątek uporczywych kontroli w firmach oraz braku zainteresowania rozwojem małej przedsiębiorczości ze strony rządzących.

Podkarpaccy biznesmeni – podobnie jak ich koledzy z kraju – postulują także pilną konieczność zmiany w ustawie o zamówieniach publicznych.

do “Business Centre Club o gospodarce”

  1. ROMAN

    Pan prezes zapomniał dodać że zmiany są cały czas od 1989 roku- tylko zamiast na dobre to idą one w odwrotną stronę i dopuki mentalność tych rządzących się nie zmieni to postylaty i oczekiwania to jak grochem o ścianę.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.