By lepiej się jeździło i chodziło

Na zdj. odbudowana ulica Wyspiańskiego. Fot. Archiwum

JASŁO. Mieszkańcy miasta z przyjemnością patrzą na remonty ulic i chodników. Łączna wartość robót, które prowadzone były  od września to ponad 735 tysięcy złotych. Na tym jednak nie koniec, gdyż  w tym czasie miasto zawarło umowy na kolejne prace o wartości blisko 1 mln złotych.

Co dotąd zrobiono? Zakończyły się prace związane między innymi z odbudową ul. Wyspiańskiego i Lenartowicza. Wyremontowano też chodnik przy ul. Mickiewicza na os. Gamrat,. odnowiona została ul. Klonowa. Zakończyły się również prace związane z remontem chodnika przy ul. Grunwaldzkiej. Poza tym miasto zawarło umowę na wykonanie remontu nawierzchni asfaltowej: na ulicy bocznej od ul. Floriańskiej (do stadionu) na długości 170 m, a także na dwóch odcinkach ulic na os. Bryły na długości 30 m i 52 m.

W najbliższym czasie wykonany zostanie też remont ulicy bocznej od ulicy Słowackiego (os. Mickiewicza). Zawarto umowę i rozpoczęto budowę parkingu przy ul. Słonecznej. Prace, których wartość wynosi ponad 70,5 tys. zł mają zostać zakończone do końca listopada br.

Również do końca listopada mają trwać prace przy odbudowie sieci kanalizacji deszczowej na ulicach: Krasińskiego, Żeromskiego, Ujejskiego, Rafineryjnej, Słonecznej, Kazimierza Wielkiego i Placu Targowym.

wz

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o