- Super Nowości - http://supernowosci24.pl -

Był pijany- pobił, ukradł i uszkodził samochód

Posted By mpp On 15 maja 2011 @ 10:56 In Stalowa Wola | No Comments

STALOWA WOLA. Do zdarzenia doszło w czwartek po południu w Stalowej Woli na ul. Energetyków.

Do stojącego na ulicy samochodu marki Volkswagen Passat, którego kierowcą był 69-letni mieszkaniec Stalowej Woli podszedł pijany mężczyzna- miał 3,04 promila alkoholu w organizmie. Bez powodu zaczął kopać po karoserii auta, rozbił boczne lusterko, oberwał wycieraczki, zbił klosz reflektora oraz uszkodził tablicę rejestracyjną

Pijany 32- latek wykorzystując uchyloną szybę użył wobec kierowcy gazu obezwładniając go, a następnie skradł kołpaki od volkswagena i uciekł ze skradzionymi przedmiotami. Po chwili pijany mężczyzna wrócił na miejsce zdarzenia i zaczął kopać 69-latniego kierowcę, któremu postronne osoby udzielały pomocy. Policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali na gorącym uczynku i obezwładnili.

Pokrzywdzony 69-letni mężczyzna doznał obrażeń i trafił do szpitala, a po udzieleniu pomocy medycznej został zwolniony do domu. Szkody powstałe w wyniku uszkodzenia samochodu wyniosły ok. 2 tys. zł. Sprawca trafił do aresztu. Odpowie przed sądem za swoje czyny. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
pad, KPP


Article printed from Super Nowości: http://supernowosci24.pl

URL to article: http://supernowosci24.pl/byl-pijany-pobil-ukradl-i-uszkodzil-samochod/

Prawa autorskie © 2011 Super Nowości. Wszelkie prawa zastrzeżone.