Byłeś już w “Kuli”? Jeszcze nie? A naprawdę warto!

Gra w kręgle to jedna z najlepszych i obecnie najmodniejszych form spędzania wolnego czasu, którego w wakacje mamy przecież więcej. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Sprawdziliśmy jak wygląda i co oferuje nowo otwarta kręgielnia i klub.

12 w pełni automatycznych torów do gry w kręgle, 6 stołów bilardowych, automaty do gier zręcznościowych. To wszystko czeka na miłośników kręgli i dobrej zabawy w nowo otwartej kręgielni w CH Nowy Świat “Kula Bowling&Club”.

– Rodzinne Centrum Rozrywki to największe tego typu miejsce na Podkarpaciu – mówi Olaf Przybyłowicz, menedżer klubu. – Powierzchnia 1800 m2 podzielona jest na część bowlingową i bilardowa oraz część dyskotekową. Goście mają również do dyspozycji 2 bary w których barmani serwują wyśmienite drinki i koktajle dla spragnionych gości, salę VIP, a na dużym ekranie o pow. 12 mkw. oraz 11 telewizorach, można obejrzeć także wszystkie ważne wydarzenia sportowe i koncerty.

Lokal może pomieścić około 500 gości. – Dzięki dobremu rozplanowaniu, każda cześć klubu jest zagospodarowana i oferuje inną atrakcję. Nawet w przypadku tak dużej ilości klientów wszyscy bawią się komfortowo. – dodaje Przybyłowicz. – Chcemy przekonać do siebie klientów jakością obsługi oraz najnowocześniejszym sprzętem – zarówno bowlingowym jak i oświetleniowo-nagłośnieniowym. Przygotowaliśmy także szereg promocji dla każdego, zarówno dla dzieci i młodzieży, studentów jak i dorosłych.

Wpadnij na imprezę
W każdy piątek i sobotę miłośnicy tańca mogą od godziny 21:00 przyjść na dyskotekę w rytmach największych przebojów. Ponadto przynajmniej raz w miesiącu “Kula” zaprasza na występ gwiazdy. W czerwcu był to koncert Roberta Janowskiego, a na 6 lipca zaplanowany jest występ DJi znanych z Sunrise Festival w Kołobrzegu. – Planujemy także zorganizować cykl amatorskich i profesjonalnych turniejów bowlingowych a także wiele innych imprez – dodaje Przybyłowicz.

Kula to także świetne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju imprez firmowych, szkoleń i spotkań. Można w niej również urządzić niezapomnianą imprezę urodzinową, wieczór panieński i kawalerski oraz inne imprezy organizowane na życzenie klientów.

ksz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments