Byli gangsterzy i narkomani przemawiają do młodzieży

Artur Ceroński, były gangster, twierdzi, że dzięki Bogu udało mu się wrócić na normalną ścieżkę życia. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. – Narkotyki to “syf”! Chcesz zniszczyć swoje życie? To je bierz! – mówił w poniedziałek Mirosław Koczyk “Kola” (były więzień, przestępca i narkoman, a teraz raper głoszący Dobrą Nowinę) do uczniów Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie.

Przed młodzieżą wystąpił też Artur Ceroński, były gangster, który za pobicie ze skutkiem śmiertelnym 10 lat swojego życia spędził w więzieniu. Obaj chcieli przestrzec uczniów przed popełnieniem ich błędów. Jak mówili, za ich przemianą stanął sam Bóg.

- Takie spotkania dobrze działają na młodzież. Słuchają ich w skupieniu i widać, że do nich trafiają – mówi dyrektor ZDZ, Stanisław Zams.

Przyjdź sam
Kolejne spotkanie z Cerońskim i Kolczykiem odbędzie się w środę (5.12.) o godz. 18 w Hotelu Prezydenckim przy ul. Podwisłocze 48 w Rzeszowie. Dedykowane jest wszystkim mieszkańcom Rzeszowa. Wstęp  wolny.

en

do “Byli gangsterzy i narkomani przemawiają do młodzieży”

  1. iza

    A Cora i inni celebryci mówią młodzieży coś odmiennego. Prawie zachęcają, aby spróbowała w ramach „róbta co chceta”. Niewielkie dawki nikomu nie szkodzą.
    Prokuratura umorzyła wobec Olgi J. śledztwo o przesyłkę z narkotykiem podając jako powód – nieczytelny adres odbiorcy. Prokuratura działa „wychowawczo” na młodzież.
    .

  2. Antoni Kosiba

    Jak Janusz wprowadzi legalizację narkotyków, to ćpuny i dilerzy będą tańczyć na ulicach i nikt im już nie podskoczy.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.