Byli gangsterzy i narkomani przemawiają do młodzieży

Artur Ceroński, były gangster, twierdzi, że dzięki Bogu udało mu się wrócić na normalną ścieżkę życia. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. – Narkotyki to “syf”! Chcesz zniszczyć swoje życie? To je bierz! – mówił w poniedziałek Mirosław Koczyk “Kola” (były więzień, przestępca i narkoman, a teraz raper głoszący Dobrą Nowinę) do uczniów Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie.

Przed młodzieżą wystąpił też Artur Ceroński, były gangster, który za pobicie ze skutkiem śmiertelnym 10 lat swojego życia spędził w więzieniu. Obaj chcieli przestrzec uczniów przed popełnieniem ich błędów. Jak mówili, za ich przemianą stanął sam Bóg.

– Takie spotkania dobrze działają na młodzież. Słuchają ich w skupieniu i widać, że do nich trafiają – mówi dyrektor ZDZ, Stanisław Zams.

Przyjdź sam
Kolejne spotkanie z Cerońskim i Kolczykiem odbędzie się w środę (5.12.) o godz. 18 w Hotelu Prezydenckim przy ul. Podwisłocze 48 w Rzeszowie. Dedykowane jest wszystkim mieszkańcom Rzeszowa. Wstęp  wolny.

en

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
izaAntoni Kosiba Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
iza
Gość
iza

A Cora i inni celebryci mówią młodzieży coś odmiennego. Prawie zachęcają, aby spróbowała w ramach „róbta co chceta”. Niewielkie dawki nikomu nie szkodzą.
Prokuratura umorzyła wobec Olgi J. śledztwo o przesyłkę z narkotykiem podając jako powód – nieczytelny adres odbiorcy. Prokuratura działa „wychowawczo” na młodzież.
.

Antoni Kosiba
Gość
Antoni Kosiba

Jak Janusz wprowadzi legalizację narkotyków, to ćpuny i dilerzy będą tańczyć na ulicach i nikt im już nie podskoczy.