Byli pracownicy okradali swoją firmę

Fot. KMP

TARNOBRZEG. Łupem złodziei padał sprzęt elektroniczny, telefony komórkowe oraz aparaty fotograficzne znajdujące się w magazynach jednej z firm ze sprzętem RTV i AGD pod Tarnobrzegiem. Łączna suma strat szacowana jest na ponad 23 tysięcy złotych.

Od kilku miesięcy  policjanci z Nowej Dęby pracowali nad sprawą szeregu kradzieży, do jakich dochodziło w magazynie firmy trudniącej się sprzedażą sprzętu RTV i AGD pod Tarnobrzegiem.

Policjanci prowadząc postępowanie przygotowawcze w tej sprawie na bieżąco gromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na ustalenie tożsamości podejrzanych osób. 24 kwietnia funkcjonariusze zatrzymali jedenaście osób mających związek z tą sprawą.

Z kręgu tych podejrzanych, siedmiu sprawców usłyszało zarzuty dokonania kradzieży i paserstwa. Podejrzani to mieszkańcy Tarnobrzega, a także miejscowości w gm. Nowa Dęba, Baranów Sandomierski, Majdan Królewski oraz  jeden obywatel Rosji. Zatrzymani mężczyźni są w wieku 23, 25, 27 i 55  lat. Byli pracownikami bądź w przeszłości pracowali w tej firmie.

Policjanci przedstawili podejrzanym mężczyznom łącznie 15 zarzutów.

pad/KMP

 

 

 

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.