Były prezydent usunięty z PiS

- Teraz bliżej mi do Solidarnej Polski – nie kryje Jan Dziubiński, były już szef struktur PiS w Tarnobrzegu. Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. Po blisko 20 latach współpracy z Jarosławem Kaczyńskim, Jan Dziubiński opuszcza szeregi Prawa i Sprawiedliwości.

1 września na zebraniu zarządu Prawa i Sprawiedliwości okręgu rzeszowskiego podjęto decyzję o wykreśleniu Jana Dziubińskiego ze struktur partii. Byłemu prezydentowi Tarnobrzega zarzucono werbowanie członków PiS do Solidarnej Polski.

Jan Dziubiński współpracę z braćmi Kaczyńskimi rozpoczął na początku lat 90 kiedy to powstało Porozumienie Centrum. Potem został członkiem PiS i jako członek tej partii dwukrotnie wygrywał wybory samorządowe w Tarnobrzegu.

- Teraz bliżej mi do Solidarnej Polski – nie kryje Jan Dziubiński, były już szef struktur PiS w Tarnobrzegu.
Były prezydent przyznaje, że namawiano go do odwołania się od decyzji o wykreśleniu, ale nie zamierza tego robić, gdyż rozumie, że jest to naturalna konsekwencja jego działalności w Solidarnej Polsce, dla której tworzy struktury w Tarnobrzegu.

- Nie kryłem się z tą działalnością, dlatego nie jestem zaskoczony decyzją PiS. – Coraz więcej osób chce działać ze mną w nowych strukturach, a jeszcze w tym miesiącu zamierzamy otworzyć w Tarnobrzeg biuro posła Zbigniewa Ziobro.

mrok

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.