Cała Polska goli „Siarę”

Janusz Rewiński, aktor i satyryk.

Jedna z marek maszynek i kosmetyków do golenia chce przekonać Janusza Rewińskiego, aktora i satyryka, do zgolenia noszonej przez niego od 30 lat brody. Warunek jest jeden – tę zmianę musi poprzeć duża liczba osób na Facebooku.

Akcję nosi nazwę Cała Polska goli “Siarę” i ma nakłonić Janusze Rewińskiego, odtwórcę kultowej roli Siary w komedii Juliusza Machulskiego “Killer”, do zgolenia charakterystycznej brody. Satyryk nie mówi “nie”, a całą sprawę komentuje z charakterystycznym dla siebie dystansem: – Mało ciekawych rzeczy czeka na 62-latka. To może być bardzo interesujące. Oczywiście muszą być zachowane pewne warunki, to nie będzie byle jakie golenie.

Aktor z zaciekawieniem śledzi rosnącą “masę krytyczną” zwolenników i przeciwników golenia Siary. – To musi być ogromny, zbiorowy, silny głos. Ruch społeczny, który mnie do tego zmusi. Do akcji włącza się coraz więcej ludzi, jedni są za, drudzy przeciw, a ja spokojnie czekam… – wyjaśnia Rewiński. – Ogolony Siara, to coś niesamowitego, nawet dla mnie – dodaje.

Miejmy nadzieję, że wszystko odbędzie się z gangsterską precyzją i bez rozlewu krwi…

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mikołaj
Mikołaj
9 lat temu

no i Siara sie ogolil ^^