Carla Bruni została mamą

Pierwsza Para Francji ma powód do dumy. W paryskiej klinice La Muette przyszła na świat pierwsza córeczka Nicolasa Sarkozy’ego i Carli Bruni. Jest to historyczne wydarzenie, ponieważ jeszcze nigdy urzędujący prezydent tego kraju nie został ojcem.

43-letnia małżonka Sarkozy’ego urodziła w środę wieczorem w pilnie strzeżonej prywatnej klinice, gdzie do jej dyspozycji oddano całe piętro. Według radia Europe 1, dziewczynka przyszła na świat około godziny 20. Córeczka jest pierwszym wspólnym dzieckiem prezydenta i modelki. Sarkozy ma już trzech synów z dwóch poprzednich małżeństw, a Carla Bruni-Sarkozy – jednego syna z poprzedniego związku. Pałac Elizejski zapowiedział, że nie będzie żadnego oficjalnego komunikatu o narodzinach dziecka prezydenckiej pary. Pierwsza Dama od dawna zapowiadała, że dołoży starań by zapewnić swojemu maleństwu maksymalną prywatność.

– Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby chronić to niemowlę i będę bardzo rygorystyczna. Nigdy nie pokażę zdjęć tego dziecka. Nigdy go nie narażę Dziecka nie rodzi się po to, żeby zrobić sobie fotogalerię. Moja pozycja żony prezydenta Francji uczyniła mnie jeszcze bardziej defensywną. Rozumiem zainteresowanie mediów i dla mnie oraz dla mojego męża nie stanowi to problemu, ale jeśli weźmiemy pod uwagę dobro dziecka, to jest to niemożliwe – podkreślała w wywiadach.

PAP, anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments