Cenna wygrana rzeszowianek.

I LIGA KOBIET.Cenne zwycięstwo przywiozły z Olsztyna koszykarki ASZ Rzeszów. O zwycięstwie naszej drużyna zadecydowała znakomita w jej wykonaniu czwarta kwarta, którą zakończyła się 15-punktowym zwycięstwem.

Rzeszowianki mecz w Olsztynie rozpoczęły nienajlepiej i po 5 minutach przegrywały 3:9. Później było jeszcze gorzej. Z minuty na minutę rosła przewaga gospodyń, które prowadziły już nawet różnicą 11 punktów (44:33). Od tego momentu przyjezdne rozpoczęły pogoń. Na 5 minut przed końcem meczu rzeszowianki po raz pierwszy wyszły na prowadzenie (59:60). Później na parkiecie istniał już tylko jeden zespół, a była nim drużyna ze stolicy Podkarpacia, która w końcówce niemal zdeklasowała swoje rywalki.
Pozostałe mecze zakończyły się po zamknięciu numeru.
AZS Olsztyn    65
AZS Rzeszów    75
(22:15, 20:18, 10:14, 13:28)
OLSZTYN: Różyńska 12, Markiewicz 12 (1×3), Rutkowska 4, Minczewska 5, Skowronek oraz Żukowska 9, Polak 4, Zajączkowska 0, Wichłacz 0, Żygowska 0
RZESZÓW: Rafałowicz 5, Mukosiej 9, Bibrzycka 11 (1×3), Kret 15, Łodygowska 11 oraz Baran 2, Hogendorf 0, Furdak 14 (1×33), Górecka 0, Rosochacka 8, Kąsek 0.

Sędziowali: P. Ciechurski, T. Ciesielski. Widzów 100.