Centrum handlowe w „Naszym Gaju”

Na razie teren po ogródkach działkowych w „Naszym Gaju” straszy zalegającymi zwałami gruzu. Ale jak zapowiada inwestor, w przyszłym roku ruszy tam budowa centrum handlowo-usługowego. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Wkrótce wywieziony zostanie gruz po byłych ogródkach działkowych.

Na razie w części ogrodu działkowego „Nasz Gaj” przy ul. Granicznej jest wielkie rumowisko. Wkrótce teren zostanie oczyszczony, wywieziony zostanie gruz i w przyszłym roku rzeszowski przedsiębiorca wybuduje tam centrum handlowo-usługowe.

- Na 5,5-hektarowym terenie w ogrodach działkowych planujemy wybudować centrum handlowo-usługowe – poinformował nas Mariusz Cybulski, rzeszowski przedsiębiorca. – Na razie nie chcę mówić, co tam dokładnie będzie. Mamy trzy koncepcje tej inwestycji. Byłaby to inwestycja na zasadzie układu partnerskiego i mogłoby tam handlować wiele firm.

Za dwa miesiące będzie gotowy plan zagospodarowania przestrzennego. Rzeszowski przedsiębiorca nie chciał zdradzić, ile będzie kosztować ta inwestycja.

W ostatnich dwóch latach ponad 5-hektarowy teren w „Naszym Gaju” został doszczętnie zdewastowany. Grunty po ogrodach działkowych wykupiło trzech przedsiębiorców. Pojawiły się nieoficjalne informacje, że postawią tam market z artykułami wyposażenia wnętrz, budowlanymi i ogrodniczymi. Byłby to już kolejny wielkopowierzchniowy sklep w tym rejonie, bo obok jest hipermarket.

Obecnie właścicielem tego terenu jest Mariusz Cybulski. Zapytaliśmy go, czy wybudowany zostanie tam market budowlany. – Na razie nie podjąłem jeszcze konkretnej decyzji, co tam będzie – stwierdził tajemniczo przedsiębiorca. – Może tam będzie taki sklep, a może nie.

Mariusz Andres

do “Centrum handlowe w „Naszym Gaju””

 1. zadowolony

  kolejna galeria lub hipermarket? suuuuper, już nie moge się doczekać, kiedy w jednym miejscu będzie 3-4 duże markety to naprawdę będzie konkurencja i super ceny. A całe maruderskie towarzystwo któremu nie podoba się kolejny sklep, kolejna galeria, kolejny hipermarket zapraszam w BIESZCZADY! Blok komunalny????? buhahahah, żeby dziady, nieudacznicy życiowy i zwykli bumelanci mieli gdzie na melinach wódę pić? a może firmę która będzie truła życie okolicznym blokom na Nowym Mieście (np. hałasem lub smrodem). Kolejny blok???? zobaczcie ile stoi pustych mieszkań na które deweloperzy nie mają chętnych, zobaczcie ile kolejnych się buduje choć zainteresowanie zakupem jest nikłe!

  Ludzie ogarnijcie się w końcu – w Rzeszowie jest kilkaset nowiutkich mieszkań na których nie ma chętnych! po co kolejne? w każdej części Rzeszowa stoją nowiutkie bloki w których po kilka, kilkanaście mieszkań jest wciąż do wzięcia. Do tego kilkadziesiąt domków w szeregówkach które też stoją na sprzedaż! W Rzeszowie jest teraz więcej wolnych mieszkań niż sklepów i marketów!
  wiem, bo zajmuję się rynkiem nieruchomości!

  • Rumburak828

   Zadowolony ty albo jesteś tępy albo masz klapki na oczach. Na zakup takiego mieszkania trzeba mieć albo pieniądze albo wziąć kredyt. Aby zgromadzić kwotę pozwalającą na zakup mieszkania szary człowiek pracujący w kołchozie podkulskiego musiał by odkładać nie jedząc dobrych naście lat a nawet jeżeli chciałby wziąć kredyt to żaden bank mu nie da bo raz że ma umowę na czas określony to jego dochody są nie wystarczające dla banku, fakt może zmienić pracę na lepsza ale gdzie ? w Rogożnicy, Jasionce, tam także są umowy na czas określony. Otwórz oczy, w Polska to nie kraj ludzi bogatych, są tu również ludzie których nie stać na mieszkanie więc nie odbieraj im prawa do posiadania mieszkania, kiedyś Tobie może się podwinąć i inaczej będziesz szczekał.

 2. Romek

  Rzeszów to jedno wielkie centrum handlowe..Jeszcze wejdzie ustawa że kradzież do 1000 zł wykroczeniem a nie przestępstwem” to będą sprytni mieli gdzie zarabiać…

 3. Patologia

  Kolejna galeria no chyba was poje**ło!!!
  Wybudujcie jakies bloki komunalne bo ludzie latami czekaja a nie jakies galerie

 4. DRAMATTTTTTTT

  ZADNE BLOKI ZADNE HIPERMARKETY TYLKO PO PROSTU FIRME KTORA BEDZIE SZLA Z JAKAS PRODUKCJA ZEBY LUDZIE MIELI GDZIE PRACOWAC NA UMOWE A NIE ZA SMIESZNE 1000 ZL I TO JESZCZE BEZ UMOWY !!! BO NIEDLUGO TO KAZDY SKONCZY NA ULICY BO DO TEGO ZMIERZAJA LUDZIE I CI KTORZY SIEDZA NA ICH ZASRANYM STOLKU Z MYSLA JAK DZIUBAC KOLEJNY MILION NA LEPSZY SAMOCHOD.

 5. n

  niech wybuduja tam bloki mieszkalne a nie jakies markety,

 6. rzeszowiak

  Fajnie, przydało by się tamten teren rozświetlić aby ładnie był zagospodarowany, osobiście zamiast kolejnych centrów wybudowałbym bloki

 7. Voyzik

  ciekawe kiedy zrozumiecie na tej prowincji, że nie potrzebujecie tylu centrów handlowych. Normalnie jakaś paranoja.
  nie jestem fanem ogródków działkowych, ale skoro nie chciano tam ogródków, to może warto było wybudować park z prawdziwego zdarzenia, gdzie ludzie trochę mogliby odpocząć prawdziwie, a nie zwiedzać kolejne Muzeum Sztuki Współczesnej. Było fajne miasto, to powoli zamieniane jest w centrum handlu i będzie wyglądało tak jak jarmarczna warszawka.

 8. lico

  „JELENIE „JUŻ BIJĘ DLA WAS BRAWO!!!! – BIJCIE SIĘ O DZIERŻAWY JUŻ TERAZ – POTEM PODCINAJCIE SOBIE ŻYŁY.

 9. tomek

  dajcie już spokój z hipermarketami,sklepami,galeriami!!! wystarczy juz

 10. Twój były patner

  Działki te były celowo dewastowane (wiadomo przez kogo) aby działkowcy opuścili teren!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.