Centrum lepiej omijać szerokim łukiem!

Przejazd przez wiadukt Tarnobrzeski będzie utrudniony od poniedziałku aż do końca września. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Zamknięcie połowy wiaduktu Tarnobrzeskiego spotęguje korki w centrum miasta

Od poniedziałku wyłączona z ruchu zostanie połowa wiaduktu Tarnobrzeskiego. Wszystko za sprawą budowy przebicia pod nim i drogi łączącej ulicę Jabłońskiego z ulicą Czarnieckiego. Kierowcy będą mieli do dyspozycji w sumie dwa, a nie cztery jak do tej pory pasy ruchu. Ruch będzie odbywał się po jednym pasie w każdą stronę prawą (patrząc od centrum) częścią wiaduktu.

- Potem sytuacja się odwróci i zamknięta zostanie druga część wiaduktu. O tym kiedy to nastąpi trudno jeszcze mówić – wyjaśnia Piotr Bugała, wiceprezes Star Europa Holding. Ulica Jabłońskiego ma zostać poszerzona do czterech pasów ruchów, co będzie miało pomóc w rozładowaniu ruchu w centrum miasta. – Moim zdaniem jest to dobre rozwiązanie, ponieważ w końcu będzie można ominąć aleję Piłsudskiego – zachwala Ryszard Podkulski, biznesmen, który finansuje przebudowę.

Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości

Ewelina Nawrot

do “Centrum lepiej omijać szerokim łukiem!”

  1. Pietia

    Ulica Jabłońskiego ma zostać poszerzona do czterech pasów ruchów… ciekawe po jakiego diabła…? co to znów za cudowna recepta na ruch w mieście? może trzeba by zrobić przede wszystkim badania ruchu, sprawdzić czy taka budowa jest potrzebna? kompletny bezsens…

  2. Paweł

    jakie rozładowanie ruchu w centrum miasta . ciemnote wciskają

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.