Charytatywny mecz z gwiazdami

JAROSŁAW. W niedzielę w Hali Sportowo-Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  odbył się charytatywny „Mecz z gwiazdami”. O zwycięstwo walczyły drużyny Znicz Jarosław oraz “OREW Team i Przyjaciele” trenowany przez Stanisława Gierczaka.

Po zaciętej walce wynikiem 79 do 67 zwyciężył Znicz. Mecz uświetnił występ Magdy Welc, finalistki programu “Mam talent”, która zaśpiewała piosenki z rep. Edyty Geppert, Michała Bajora i zespołu Dżem. W trakcie imprezy wystąpili też półfinaliści tego programu grupa parkourowa Y-clan, można było również obejrzeć występ b-boyów z Unikal Family&Bruuk Style oraz formacji Wake Up Adina. Drużynom kibicowała licznie zebrana publiczność (ponad 1000 osób), a do walki zagrzewał zespół cheerleaderek.

Wszyscy wykonawcy, zawodnicy, sędziowie wystąpili całkowicie charytatywnie. Całość zebranych pieniędzy (ponad 7000 zł) zostanie przeznaczona na budowę nowoczesnego ośrodka rehabilitacyjnego dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych.
Organizatorem imprezy było Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Jarosławiu, współorganizatorem jarosławski MOSiR. Ideę można też wspomóc przekazując na ten cel 1% podatku dochodowego za rok 2010 wypełniając stosowną rubrykę w druku PIT. Nasz numer KRS 0000010902.

ac

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments