Chciał skoczyć z mostu

Fot. Policja

PRZEMYŚL.Spostrzegawczość i szybka reakcja policjantów przyczyniła się do uratowania życia mężczyźnie, który chciał skoczyć z mostu do rzeki San.

Mieszkaniec Przemyśla aktualnie przebywa pod opieką lekarzy, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zdarzenie miało miejsce w środę 22 marca, tuż po godz. 12. na Moście Orląt w Przemyślu. Policyjny patrol zatrzymał się przed sygnalizacją świetlną tuż przed wjazdem na most. Jeden z policjantów zauważył mężczyznę, który stał po zewnętrznej stronie barierki i mocno wychylony do przodu trzymał się jej rękoma.

Funkcjonariusz natychmiast wysiadł z radiowozu i podbiegł do mężczyzny. Złapał go za ręce uniemożliwiając mu skok do wody. Gdy drugi z policjantów bezpiecznie zatrzymał pojazd i podbiegł do kolegi, wspólnie podjęli akcję wydostania mężczyzny na chodnik. Jeden z przechodniów podszedł, by pomóc interweniującym funkcjonariuszom.

W trakcie rozmowy policjanci próbowali ustalić, co popchnęło mężczyznę do takiego czynu. Okazało się, że 39-latek z Przemyśla ma problemy rodzinne.

Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, którego załoga postanowiła przewieźć mężczyznę do szpitala. W chwili zdarzenia 39-latek był pod wpływem alkoholu. Trafił do szpitala i aktualnie znajduje się pod opieką lekarzy.

KWP/pb

do “Chciał skoczyć z mostu”

  1. Józef

    Jak podają wolne media wczoraj w 18-tu miastach Polski był „Dzień Gniewu” wobec nieudolnej polityki Donalda Tuska . Otóż z mostów do rzek skakały kuły Donalda przy wielkim zainteresowaniu Policji, stad pewno ta udana interwencja?.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.