Chuligani zaatakowali policjantów

Chuligani zaatakowali policjantów.

RZESZÓW. Mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Starzyńskiego, skarżyli się na grupę młodych osób przesiadujących przed wejściem do budynku.

Mężczyźni głośno się zachowywali i zaczepiali przechodniów. Prawdopodobnie spożywali alkohol. Kiedy jeden z mężczyzn odmówił podania swojej tożsamości policjantom, wtedy zdecydowali się na przewiezienie go do komisariatu w celu potwierdzenia jego danych.

Młody człowiek zachowywał się agresywnie, wyzywał policjantów i próbował uciec. Gdy policjanci doprowadzali go do radiowozu, dwóch jego kolegów rzuciło się na nich z pięściami. Mężczyźni nie reagowali na polecenia stróżów prawa, więc użyto wobec nich siły fizycznej i pałki służbowej. Zostali obezwładnieni i założono im kajdanki. Dwaj najbardziej agresywni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty czynnej napaści na policjantów i ich znieważania.

Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Jeden z nich odpowie również za uszkodzenie radiowozu. Na wniosek Policji i prokuratury sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu obu podejrzanych. Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

pad

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
japo
japo
9 lat temu

Dlaczego mają siedzieć trzy miesiące w areszcie? Sąd 24-godzinny i ZK, choć bardziej skuteczne byłoby aby wyroki za takie przestepstwa polegały na odpracowaniu (autostrady czekają), niestety nasze Państwo jest za leniwe do stworzenia takiej kary, lepiej wsadzić głąbów do kryminału na koszt podatnika, niech tam nabierają ciałka.

marko
marko
10 lat temu

nie beda w zk ,ale dostana wyroki w zawiasach ,takie mamy prawo w polsce ,a to b4 to skurwiel i miernota

łukasz
łukasz
10 lat temu

Powiedzenie Tępe Ch… nabrało nowego znaczenia ….

? ?
? ?
10 lat temu

b4 – napisał CHwalić
Wszystkich
Dobrych
Policjantów :)

zgrzyt
zgrzyt
10 lat temu
Reply to  ? ?

Jak najszybciej wprowadzić karę chłosty, żeby debile się bali. W czasie odsiadki ciężka praca. Pójście za kratki niektórzy traktują jak rozrywkę i możliwość wyżycia się na współwięzniach za nasze pieniądze.

ddd
ddd
10 lat temu

pała i pałą w dresa aż się posrają te prostaki. Podali by dane udali by głupa i na upomnieniu by sie skończyło, ale debilem się urodzić to tak to jest .

b4
b4
10 lat temu

chwdp

JJB
JJB
10 lat temu
Reply to  b4

chwdp to tera oni będą mieli w zk

jaan
jaan
10 lat temu

Pała i zimna woda. 3 miesiące ale w kamieniołomach albo przy przysypywaniu piasku z kupki na kupke na autostradzie a nie hotelik za nasze pieniądze.

WITEK
WITEK
10 lat temu

I TAK KOLEDZY TRZYMAĆ, PAŁA I WĄSKIE DRZWI. POZDRAWIAM.