Ciało poszukiwanego 70-latka odnalezione na terenie rozlewiska

Fot. Archiwum

Od wtorku policjanci poszukiwali zaginionego 70-letniego mieszkańca gminy Wiązownica. Policjanci sprawdzali wszystkie miejsca, w których mógł przebywać zaginiony. W środę rano odnaleziono ciało mężczyzny, pływające na terenie rozlewiska w starym korycie rzeki Lubaczówki.

Rodzina powiadomiła o zaginięciu we wtorek po godz. 18. Z informacji przekazanych przez zawiadamiającą wynikało, że mężczyzna wyszedł z domu dzień wcześniej z zamiarem pozałatwiania spraw urzędowych. Jednak do wtorku nie skontaktował się z rodziną i nie wrócił do domu. Rodzina poszukiwała zaginionego, jednak bezskutecznie. Sprawdzano budynki gospodarcze i rozpytywano sąsiadów.

Policjanci, zaraz po otrzymaniu zgłoszenia sprawdzali miejsca, gdzie mógł przebywać 70-letni zaginiony. Z ustaleń policyjnych wynikało, że mieszkaniec gminy Wiązownica był widziany we wtorek w okolicach sklepu w Zapałowie. Funkcjonariusze sprawdzali teren Surmaczówki i Zapałowa i rozmawiali z osobą, która widziała zaginionego. Policjanci ustalali miejsca, gdzie widziany był zaginiony i sprawdzali każdy trop. W środę rano patrol odnalazł ciało mężczyzny, pływające w rozlewisku położonym pomiędzy Zapałowem a Surmaczówką, w starym korycie rzeki Lubaczówki.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Na miejscu pracuje policyjny technik. Wydobyciem ciała mężczyzny z akwenu wodnego zajęli się strażacy. Dyżurny powiadomił o zdarzeniu prokuratora. Rodzina zaginionego potwierdziła, że jest to ciało ich krewnego.

tc/KPP Jarosław

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
sledik Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sledik
Gość
sledik

Utopil sie po pijaku czy ograbione zwloki wrzucone zostaly do wody ?

sledik
Gość
sledik

Utopil sie po pijaku czy ograbione zwoli wrzucone zostaly do wody ?