Ciepłe słowa od Pierwszej Damy

PODKARPACIE. – Na Podkarpaciu mieszka naprawdę wiele kobiet, które bardzo dobrze sobie radzą, wielkie rzeczy robią, ale mało się o nich mówi. Konferencja na której spotkamy się z Pierwszą Damą, ale i z dziennikarką Alicją Resich – Modlińską pozwoli paniom, którym często brakuje pewności siebie, usłyszeć ciepłe słowa i przekonać się, że wcale nie jesteśmy gorsze – podkreślała na dzisiejszym spotkaniu z dziennikarzami, Elżbieta Łukacijewska, europosłanka i organizatorka konferencji „Kobieta Aktywna”.

Spotkanie odbędzie się 17 marca o godz. 16 w Filharmonii Podkarpackiej im. A. Malawskiego w Rzeszowie. Wstęp jest bezpłatny.
Na konferencji będzie można posłuchać nie tylko przedsiębiorczych pań z naszego regionu takich jak: Małgorzata Chomycz, Wojewoda Podkarpacki, czy Janina Kuźniar, szefowa Wojewódzkiej Rady Kół Gospodyń Wiejskich. Udział w spotkaniu zapowiedziała także Pierwsza Dama – Anna Komorowska, oraz dziennikarka – Alicja Resich-Modlińska.

Podczas konferencji odbędzie się zbiórka pieniędzy dla samotnej matki z dwójką dzieci, która przeszła operację usunięcia guza mózgu.

Aneta Jamroży

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.