Ciężarna aktorka miała wypadek samochodowy

Będąca w zaawansowanej ciąży aktorka Tori Spelling uczestniczyła w poniedziałek w wypadku samochodowym. Gwiazda straciła kontrolę nad pojazdem, uciekając przed natrętnym paparazzo, i wjechała w budynek szkoły.

Do wypadku doszło w Los Angeles, gdy gwiazda odwoziła do przedszkola swoje dzieci: 4-letniego Liama i 2-letnią Stellę. 38-letnia Spelling, znana głównie z roli Donny Martin w kultowym serialu “Beverly Hills 90210”, spodziewa się obecnie swojego trzeciego dziecka z mężem Deanem McDermottem. – Ścigał mnie paparazzo, gdy jechałam z dziećmi do przedszkola. Chciałam mu uciec i wtedy doszło do dosyć poważnego wypadku. Wjechałam w budynek szkoły i zburzyłam całą ścianę. Ten facet, mimo to, pospiesznie wysiadł z samochodu, by zrobić mi zdjęcia! – napisała aktorka na Twitterze.
Podczas gdy kilka innych mam rzuciło się w pościg za natarczywym fotografem, Spelling udała się do szpitala, by sprawdzić, czy w wypadku nie ucierpiało jej nienarodzone dziecko. – Co może powstrzymać paparazzi? Czy ktoś musi umrzeć, by przestali nas prześladować? – dodała gwiazda w poście.

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments