Ciężarówka uderzyła w audi

Fot. KPP Mielec

RZĘDZIANOWICE (POW. MIELECKI). Dzisiaj o godz. 8.35 w jadące audi uderzyła naczepa ciężarowego renaulta którego kierujący stracił panowanie nad pojazdem. 

Według policyjnych ustaleń, 56-letni mieszkaniec pow. buskiego jadąc od strony Mielca w kierunku Szczucina na łuku drogi najprawdopodobniej na skutek nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem i wjechał ciągnikiem siodłowym do rowu. Przyczepa pojazdu poślizgiem sunęła prostopadle do kierunku jazdy całkowicie blokując jezdnię. W efekcie  uderzyła w prawidłowo jadące z naprzeciwka audi.

W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznał 32-letni kierujący audi (mieszkaniec pow. mieleckiego) oraz jego pasażer.

pad, KPP

do “Ciężarówka uderzyła w audi”

 1. Mar

  ITD potrafi tylko ważyć ciężarówki ale żeby zmierzyć ich prędkość to już ciężko się ruszyć z miejsca.
  Codziennie widzę dwa lub trzy samochody ITD jadące w kierunku Dębicy które zapewne jadą na Parkosz a stanąć z suszarką niema komu na wylocie/wlocie z Rzeszowa.

 2. roman

  i tak dobrze że z tymi lorami wożącymi kruszywo jest tak mało wypadków- co wyprawiają na drodze [ Kolbuszowa- Rzeszów] – to dopiero jest horror- chyba opatrzność czuwa- nie respektują przepisów – wymuszenia nawet na autobusach- teraz się spieszą a co robili dotychczas – a jak to będzie jak pojadą 30 km/ godzin.- to dopiero będzie ciekawie nie ?

 3. wal w osobowke!

  wal w osobowke!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.