City Center będzie gotowe jesienią

W budynku City Center trwają intensywne prace, w końcu termin oddania obiektu zbliża się nieubłaganie. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Trwa montaż elewacji handlowego giganta

Termin oddania do użytku kompleksu handlowo-usługowego City Center planowany jest na jesień tego roku. Obecnie prace budowlane obiektu koncentrują się wokół trzech głównych obszarów. W środku budynku zakończyły się już prace montażowe.

– Dobiegają również końca roboty w zakresie klimatyzacji i wentylacji budynku, instalacje elektryki i oświetlenia oraz wykonywania posadzki w parkingach City Center. Powstały również ścianki działowe między stoiskami – mówi Robert Podkulski, marketing manager City Center Rzeszów.

– Czekamy na dostarczenie zamówionych ruchomych schodów i ceramiki. Kolejnym ważnym elementem prac wykończeniowych jest montaż elewacji na zewnątrz City Center. Prace te rozpoczęły się jeszcze w maju, budowane były konstrukcje, na których obecnie montujemy szklane i ceramiczne elementy elewacji. Wokół City Center rozpoczęły się intensywne prace zagospodarowania terenu, w tym przede wszystkim przy infrastrukturze drogowej. Prace przy przebudowie wiaduktu Tarnobrzeskiego trwają już od kilku dni. Podobnie przy estakadach wjazdowych i wyjazdowych z wiaduktu Śląskiego.

ksz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
olek
olek
8 lat temu

Nikt w to że do listopada oddany zostanie obiekt City Center nie wierzy, z wyjątkiem chyba dzierżawców, których ciągle zapewnia inwestor. Facet ma nie tylko poważne kłopoty z prokuraturą ale ma problemy finansowe oraz ze zdrowiem.Nie ma co się dziwić kiedy tyle ludzi oszukał, litości od ludzi nie uzyska chyba tylko od swojej rodziny, którą chce zabezpieczyć na trudne czasy.