City Center ma być gotowe w listopadzie. Czy zdążą?

City Center ma być gotowe w listopadzie. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Właściciele nowo budowanej galerii handlowo-biznesowo-rozrywkowej, City Center, zapewniają, że obiekt będzie gotowy na 9 listopada.

Na ten dzień zaplanowane jest jego uroczyste otwarcie. Mieszkańcy zastanawiają się jednak, czy inwestorzy zmieszczą się w tym terminie? Jakkolwiek by było zostało cztery miesiące.

– Jeśli dobrze pamiętam, to inne galerie były bardziej “zrobione” na tyle miesięcy przed otwarciem – mówi Marcin z Rzeszowa. – Obecnie na placu budowy City Center pracuje równocześnie około 70 firm budowlanych z ponad 800 robotnikami – informuje Katarzyna Pawełek z biura prasowego City Center.

Trwa przekazywanie lokali najemcom, montaż szklanej elewacji, roboty drogowe wokół obiekty oraz prace wykończeniowe w środku. – Roboty koncentrują się głównie wokół montażu elewacji, która zostanie zakończona w części hotelowej jeszcze w lipcu. W środku obiektu trwa montaż wind i schodów ruchomych, na pasażach i klatkach schodowych układane są płytki. Trwa również wykańczanie łazienek – mówi Piotr Bugała, dyrektor projektu City Center.

– Od początku lipca trwa przekazanie lokali najemcom City Center” – mówi Daniel Suchocki wiceprezes zarządu Star Europa. Jak wyjaśnia, w obiekcie mają znaleźć się marki takie jak: C&A, H&M, Zara, Stradivarius, Bershka, Cubus, a także kino Helios i KFC.

do “City Center ma być gotowe w listopadzie. Czy zdążą?”

 1. koment

  Czyli szykuje się drugie Millennium Hall (i z tymi samymi sklepami), tyle że w centrum… Pytanie dla kogo i po co?

 2. KUKS

  Plaza od dawna świeci pustkami… Reserved i House nie mają już tam stoisk. To samo tyczy się G.Rzeszów. W Graffice jest ok

 3. okoko

  podejrzewam ze plaza, graffica, galeria rzeszow beda straszyc pustkami,

 4. Dziadek

  Ciekawe która z tych 70 i poprzednich firm nie otrzymała i nie otrzyma pieniedzy za wykonane prace ?

 5. Jurek

  Milenium do dziś niewykończone

 6. Wojtas

  Kolejny lep na wszelakiego rodzaju RBR, RKL, RLA, którzy swoimi szrotami walą do stolycy…

 7. krzysztof

  Jeżeli inwestor ma pieniądze i prace nie są przerywane i nie trwają od przelewu do przelewu jak autostrady, to zdążą z otwarciem, ale będzie pełno niedoróbek jak w Millennium Hall, którego otoczenie do dziś jest rozkopane.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.