Co ciekawego w regionie

Piątek, 18 marca

Zmagania kabaretów

DĘBICA. O godz. 10 w DK Mors odbędą się “Potyczki Kabaretowe”, w których wystąpią szkolne zespoły z Podkarpacia i nie tylko. Wstęp wolny.

KROSNO. O godz. 10 koncert galowy V Przeglądu Twórczości Artystycznej Krośnieńskich Szkół. W tegorocznej edycji Przeglądu zgłosiła się rekordowa liczba 17 szkół.

Przegląd piosenki

PRZEMYŚL. O godz. 10 w Sali Widowiskowej CK rozpocznie się finał XXI Przegląd Piosenki. Wyniki zostaną ogłoszone w sobotę o godz. 17, później koncert laureatów. Wstęp wolny.

Sobota, 19 marca

Don Kichote współcześnie

DĘBICA. “Siedem obrazów Don Kichote” to sztuka, która opowiada, współczesną w formie, historię błędnego rycerza z Manchy. Spektakl ten zostanie wystawiony o godz. 19 na deskach Domu Kultury “Śnieżka”. Bilety w cenie 12 zł.

SOBOTA-NIEDZIELA, 18 – 19 marca

Przymierz biżuterię ze… skamieniałości

MIELEC. W Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się Giełda Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich “Topaz”. Będzie można podziwiać unikalne skamieliny i minerały w stanie surowym. Będzie też okazja przymierzyć gotową już biżuterię: kolczyki, pierścionki, wisiorki, broszki czy naszyjniki z ametystów, opali, bursztynów, kryształów górskich, agatów i in.

W programie również: warsztaty edukacyjne (sobota, godz. 9.15), miejsce zabaw edukacyjnych dla dzieci, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Bilety: szkolny – 1 zł, ulgowy – 2 zł, normalny – 3 zł, dwudniowy – 5 zł. Dzieci do 7 lat wstęp wolny.

Niedziela, 20 marca

Spektakl za darmo

PRZEWORSK. O godz. 15 w sali klubowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się Spotkanie z bajką. Wstęp wolny.

Poniedziałek, 21 marca

Gala piosenki

PRZEMYŚL. Centrum Kultury i Nauki Zamek zaprasza na galę w wykonaniu Studia Piosenki Dziecięcej przy Szkole Podstawowej nr 15 z Przemyśla. Koncert rozpocznie się o godz. 10 na Zamku Kazimierzowskim. Wstęp wolny.

Środa, 23 marca

Love Me Tender

JASŁO. O godz. 10 w Młodzieżowym Domu Kultury odbędzie się XXIII Konkurs Piosenki Obcojęzycznej “Love Me Tender”. Soliści zaprezentują piosenki w języku angielskim, hiszpańskim, włoskim, niemieckim i rosyjskim.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments