Co kryje w sobie nowy terminal lotniska w Jasionce?

Fot. Wit Hadło

Rzeszów szerzej otwiera swoje okno na świat czyli .

4 kondygnacje, 90 tys. m. sześć. kubatury, 14 tys, m. kw powierzchni, blisko 250 pomieszczeń i ogromny ogólnodostępny taras widokowy. Tak w wielkim skrócie można opisać nowy terminal w Porcie Lotniczym Rzeszów – Jasionka, który po 15 miesiącach budowy zostanie we wtorek (17 kwietnia) oficjalnie otwarty. Inwestycja, która była współfinansowana z unijnego Programu Infrastruntura i Środowisko kosztowała 100 mln zł.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z obiektu, bo po raz pierwszy od lat będziemy mieli na wskroś nowoczesny, zrealizowany zgodnie z najnowszymi technologiami terminal, który jest w pełni funkcjonalny, bo daje możliwość jednoczesnej obsługi pasażerów zarówno przylatujących jak i odlatujących – mówi Łukasz Sikora, rzecznik portu lotniczego w Jasionce.

Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości

Katarzyna Szczyrek

do “Co kryje w sobie nowy terminal lotniska w Jasionce?”

 1. Tomek

  A kiedy loty do Paryza z Jasionki? No kiedy?

 2. kLaska

  Bardzo fajnie że jest nowy terminal, bidny kowalski będzie miał gdzie spokojnie czekać na Ryanair do UK szeleszcząc reklamówką z biedronki w której będzie miał kromki i konserwy a na nogach białe skarpety w sandałach no i oczywiście wąs no bo jak to to by było nie po polsku.

 3. stary dziad

  Jak przyleci Rycyk ze swoim radyjem to mohery bedom mialy gdzie z nim sie witac i odprawiac egzorcyzmy !
  Gdzie taki szatan moze odprawiac msze ? Widziol kto to kiedy ?

 4. walek

  Jesteśmy brdzo zadowoleni. Reszta która jeszcze nie wyjechała wyjedzie. Zostaną starcy babcie i dzieci i będzie raj Tuska

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.