Co Magda Gesler zrewolucjonizowała w Ostoyi?

Magda Gesler (z lewej) wybrała z rodziny Rylskich swoją imienniczkę i „namaściła” ją do zarządzania zrewolucjonizowaną Karczmą przy Dworze.

JASIONKA. Kuchenna rewolucjonistka z TVN, poszalała w podrzeszowskiej karczmie.

W Karczmie przy Dworze, w kompleksie Ostoya w Jasionce, było trochę swojsko, trochę europejsko. Wiejskie klimaty z Podkarpacia przeplatały się tam z węgierską stylistyką zarówno w wystroju wnętrza, jak i w menu. Tak było do Wielkiego Poniedziałku. Wtedy wpadła tam Magda Gesler, autorka popularnego programu „Kuchenne rewolucje” emitowanego przez stację TVN. No i się narobiło…

– No zrobiła nam tu prawdziwą rewolucję – mówi Magda Rylska, która z namaszczenia Magdy Gesler zarządza teraz Karczmą przy Dworze. – Ta kobieta ma szalone pomysły i wcale nie jestem przekonana do wszystkich jej propozycji. Do wielu zarządzonych przez nią zmian podchodziłam z dużą nieufnością. Zachwyciło mnie jednak to, jak często bardzo prostymi środkami osiąga się znakomite efekty. Podporządkowaliśmy się jej rządom, choć nie było to łatwe. Czy Karczmie wyszło to na dobre? To już każdy musi ocenić sam. Serdecznie zapraszam do Karczmy przy Dworze.

Więcej o kuchennej rewolucji w Karczmie przy Dworze przeczytasz we wtorek w Super Nowościach.

Paulina Dudczak

Krzysztof Rokosz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments