Coma znów dała czadu „Pod Palmą”. ZDJĘCIA

Fot. Arkadiusz Rogowski

RZESZÓW. Niedzielny wieczór (17. 03.) w klubie „Pod Palma” upłynął w mocno rockowych dźwiękach. Wszystko za sprawą łódzkiej grupy Coma, częstego i nadzwyczaj lubianego muzycznego gościa w stolicy Podkarpacia. Jak zwykle było energetycznie, jak zwykle było pełno emocji, i jak zwykle Piotr Rogucki czymś zadziwił…

Sceniczne wejście „Roguca” nigdy nie jest takie samo – przede wszystkim pod względem wizualnym. Podczas ostatniego, październikowego koncertu „Pod Palmą”, wyszedł z twarzą pomalowaną biało-czerwoną farbą. W niedzielę, ku zdziwieniu wielu fanów, pojawił się na scenie w nowym image’u… z wąsami.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Coma jak zwykle nie zawiodła, grając zarówno stare jak i nowe kawałki. W pierwszej części zagrali m.in.: „Białe krowy”, „Ostrość na nieskończoność” i „Na pół”. Nie zabrakło oczywiście niezwykle energetycznych: „Transfuzja” oraz „Skaczemy”, czy bardziej stonowanego „Spadam”.

Lider łódzkiej formacji przez cały koncert miał bliski kontakt z publicznością, o czym szczególnie przekonały się osoby w pierwszych rzędach, które nie raz miały okazje dotknąć swojego idola.

Rzeszowską publikę pożegnali dwoma bisowymi utworami: „Los, cebula i krokodyle łzy” oraz „Jutro”.

Końcówkę koncertu osłodził fanom Piotr Rogucki obietnicą przyjazdu do Rzeszowa jeszcze przed jesienią…

Impreza zakończyła się głośnym „Dziękujemy”. Było za co dziękować, bo taką dawkę energii potrafi zaserwować tylko Coma!

anja

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.