Córka prosi: – Tato daj jakiś znak życia!

To zdjęcie zostało zrobione przez Piotra Królickiego podczas ostatniego spotkania z córką. Później po mężczyźnie ślad zaginął. Fot. Archiwum rodzinne

KROSNO, KRAJ. Do naszej redakcji zgłosiła się pani Karolina Królicka, mieszkanka Krosna, która poprosiła Super Nowości o pomoc w odnalezieniu jej 46-letniego ojca Piotra Królickiego.

Sprawa pana Piotra została zgłoszona na policję pod koniec grudnia 2007 roku przez kuzynkę z Krakowa. Z relacji córki wynika, że mężczyzna pracował wiele lat temu w krośnieńskiej hucie szkła. Później wyjeżdżał i mieszkał w różnych miastach w Polsce m.in. w Krakowie i Rzeszowie. Jednak zawsze wysyłał kartki pocztowe, dzwonił lub odwiedzał panią Karolinę w Krośnie. Córka ostatni raz widziała go w 2006 roku, kiedy robił zdjęcie do nowych dokumentów. Później już nie nawiązywał kontaktu. – Bardzo bym chciała go odnaleźć po latach, dlatego proszę o jakąkolwiek wskazówkę dotyczącą mojego taty – mówi. – On może żyć na terenie całej Polski – dodaje.

Osoby, które znają miejsce pobytu Piotra Królickiego proszone są o kontakt z redakcją Super Nowości, tel. (17) 747 08 43 lub z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. (17) 858 32 24.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kol
kol
9 lat temu

człowiek najwyraźniej nie życzy sobie kontaktu, redakcja nie boi się pozwu o ujawnienie wizerunku, danych itp?