„Cygan” zostaje za kratkami

Dawid Kostecki. Fot. Archiwum

RZESZÓW, WARSZAWA. Dziś o godz. 10:15 w Sądzie Penitencjarnym Warszawa-Praga odbyło się posiedzenie w sprawie udzielenia rzeszowskiemu bokserowi Dawidowi Kosteckiemu przerwy w odbywaniu kary. Wniosek obrońców „Cygana” został jednak odrzucony.

Kostecki został aresztowany 10 dni przed walką z amerykańską legendą boksu – Royem Jonesem Jr. Sąd skazał go na 2 i pół roku pozbawienia wolności za współkierowanie grupą przestępczą.

Mimo zaistniałej sytuacji planowana na sobotę gala dojdzie do skutku. Z Amerykaninem na ringu zmierzy się inny Polak, niepokonany do tej pory Paweł Głażewski.

tc

 

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ozzy
ozzy
8 lat temu

Miejsce przestępcy jest za kratkami ,a nie na wolności

K. Bimbała
K. Bimbała
8 lat temu

Dzisiejsze nie małe poruszenie wśród elyt wywołał blog Cygana – szkoda że ten pan nie podał ciut wcześniej ciekawe zawirowanie aferalne i osoby notabli takich jak przedstawiciele CBŚ ,Ćwiąkalski . Faktycznie dziwne cicho ostatnio o tych niby legalnych biznesach agencyjnych ????????????????????????
Aż strach pomyśleć żeby znów Cygan nie zasłabł śmiertelnie w celi??

AGAMEMNON
AGAMEMNON
8 lat temu

ODPOWIEDZCIE MI PROSZE! NO TO W KONCU AGENCJE TOWARZYSKIE SA LEGALNE CZY NIE? DLACZEGO JEDEN MOZE COS TAKIEGO PROWADZIC A DRUGI NIE?????????????????????!!!
CZY JEDEN DAWID KOSTECKI JEST „UMOCZONY W TEN BIZNES”???????????????????????, COS MI TU SMIERDZI!!! LUDZIE WYSOKO POSTAWIENI PEWNIE COS WIEDZA NA TEMAT LEGALNOSCI BURD…!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czytelnik
czytelnik
8 lat temu

i masie rasje panie i panowie

Jasia
Jasia
8 lat temu

Zrobili wielke swinstwo 10 dni przed walka zatrzymac chłopa ale komus bardzo zalezało na tym zeby nie walczył to jest naszwymiar sprawiedliwosci

morowy chłop
morowy chłop
8 lat temu

we więźniu może się boksować, zanim nie padnie z sił i zrobią z niego cwe… ;)

Jasia
Jasia
8 lat temu
Reply to  morowy chłop

Jak jestes taki morowy to chwyc sie cepów bo jestes cepem idjoto

rzeszowiak
rzeszowiak
8 lat temu

Korona z głowy szanownemu sądowi by nie spadał gdyby na tą walkę został wypuszczony nawet pod eskortą policji-a być moze zyskąłby naród wiele -ale kolesiostą sędziów i prokuratorów nie zna granic, wystarczy że podasz imię i nazwisko a znajdą na ciebie paragraf.

kok
kok
8 lat temu
Reply to  rzeszowiak

nie martw sie,zawsze mozesz wyslac mu paczke.

Borjan
Borjan
8 lat temu

brawo wymiar sprawiedliwości !!!! Kostecki mógł mysleć zanim wkroczył na droge przestępstwa ,a tak teraz MUSI odpokutować za swoje złe czyny !!!! Dostał od losu drugą szansę ???? Dostał i ja spierniczył .Teraz będzie miał dużo czasu na myslenie : Co zrobic ze swoim życiem po wyjściu z więzienia

czytelniczka
czytelniczka
8 lat temu
Reply to  Borjan

W pełni popieram ten komentarz.

maniek
maniek
8 lat temu

może jeszcze będzie wychodził na weekendy, żeby przypilnować interesów, np. dać komuś w mordę, jak nie chce zapłacić za „usługę” , siostra sama nie poprowadzi agencji towarzyskiej

PIOTR
PIOTR
8 lat temu

Miejsce przestępcy to więzienie, miejsce boksera to ring i niech tak będzie .

joasia
joasia
8 lat temu

a kogo normalnego to obchodzi – nie chcę aby kryminalista reprezentował mój kraj – wazne ze ksiądz z małej dostał w zawiasach

ojciec
ojciec
8 lat temu
Reply to  joasia

Cieszysz sie ze ksiadz wyjdzie i bedziesz miala sie z kim spotykac ? O to ci chodzi ?