„Cygan” zostaje za kratkami

Dawid Kostecki. Fot. Archiwum

RZESZÓW, WARSZAWA. Dziś o godz. 10:15 w Sądzie Penitencjarnym Warszawa-Praga odbyło się posiedzenie w sprawie udzielenia rzeszowskiemu bokserowi Dawidowi Kosteckiemu przerwy w odbywaniu kary. Wniosek obrońców „Cygana” został jednak odrzucony.

Kostecki został aresztowany 10 dni przed walką z amerykańską legendą boksu – Royem Jonesem Jr. Sąd skazał go na 2 i pół roku pozbawienia wolności za współkierowanie grupą przestępczą.

Mimo zaistniałej sytuacji planowana na sobotę gala dojdzie do skutku. Z Amerykaninem na ringu zmierzy się inny Polak, niepokonany do tej pory Paweł Głażewski.

tc

 

 

do “„Cygan” zostaje za kratkami”

 1. ozzy

  Miejsce przestępcy jest za kratkami ,a nie na wolności

 2. K. Bimbała

  Dzisiejsze nie małe poruszenie wśród elyt wywołał blog Cygana – szkoda że ten pan nie podał ciut wcześniej ciekawe zawirowanie aferalne i osoby notabli takich jak przedstawiciele CBŚ ,Ćwiąkalski . Faktycznie dziwne cicho ostatnio o tych niby legalnych biznesach agencyjnych ????????????????????????
  Aż strach pomyśleć żeby znów Cygan nie zasłabł śmiertelnie w celi??

 3. AGAMEMNON

  ODPOWIEDZCIE MI PROSZE! NO TO W KONCU AGENCJE TOWARZYSKIE SA LEGALNE CZY NIE? DLACZEGO JEDEN MOZE COS TAKIEGO PROWADZIC A DRUGI NIE?????????????????????!!!
  CZY JEDEN DAWID KOSTECKI JEST „UMOCZONY W TEN BIZNES”???????????????????????, COS MI TU SMIERDZI!!! LUDZIE WYSOKO POSTAWIENI PEWNIE COS WIEDZA NA TEMAT LEGALNOSCI BURD…!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. czytelnik

  i masie rasje panie i panowie

 5. Jasia

  Zrobili wielke swinstwo 10 dni przed walka zatrzymac chłopa ale komus bardzo zalezało na tym zeby nie walczył to jest naszwymiar sprawiedliwosci

 6. morowy chłop

  we więźniu może się boksować, zanim nie padnie z sił i zrobią z niego cwe… ;)

 7. rzeszowiak

  Korona z głowy szanownemu sądowi by nie spadał gdyby na tą walkę został wypuszczony nawet pod eskortą policji-a być moze zyskąłby naród wiele -ale kolesiostą sędziów i prokuratorów nie zna granic, wystarczy że podasz imię i nazwisko a znajdą na ciebie paragraf.

 8. Borjan

  brawo wymiar sprawiedliwości !!!! Kostecki mógł mysleć zanim wkroczył na droge przestępstwa ,a tak teraz MUSI odpokutować za swoje złe czyny !!!! Dostał od losu drugą szansę ???? Dostał i ja spierniczył .Teraz będzie miał dużo czasu na myslenie : Co zrobic ze swoim życiem po wyjściu z więzienia

 9. maniek

  może jeszcze będzie wychodził na weekendy, żeby przypilnować interesów, np. dać komuś w mordę, jak nie chce zapłacić za „usługę” , siostra sama nie poprowadzi agencji towarzyskiej

 10. PIOTR

  Miejsce przestępcy to więzienie, miejsce boksera to ring i niech tak będzie .

 11. joasia

  a kogo normalnego to obchodzi – nie chcę aby kryminalista reprezentował mój kraj – wazne ze ksiądz z małej dostał w zawiasach

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.