Cypryś walczy o nadzwyczajną sesją Rady Miasta

Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. – Chcemy zwołać sesję nadzwyczajną, żeby w końcu podnieść debatę między innymi na temat wprowadzenia rzeszowskiej karty “Rodzina trzy plus” – mówił radny Jerzy Cypryś, podczas czwartkowej konferencji PiS.

Na ostatniej sesji rady miasta, radnym PiS nie udało się wprowadzić nowego punktu pod obrady. Z obawy przed powtórką radni chcą, żeby rozmowa rozpoczęła się na sesji nadzwyczajnej.

Karta ma upoważnić rodziny wielodzietne do skorzystanie z 50 proc. zniżki na bilety wstępu do obiektów, będących w rękach miejskich. Byłaby przyznawana bez względu na uzyskiwane dochody. – Ma promować pozytywny wizerunek rodziny wielodzietnej – wyjaśnia Cypryś.

Radni chcą także, aby zmienić uchwałę ws. określenia przystanków komunikacyjnych w Rzeszowie oraz skierować wniosek do komisji rewizyjnej ws. budowy centrum medycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim i błędnego (wg orzeczenia sądu administracyjnego) pozwolenia budowlanego, które wydało miasto.

en

do “Cypryś walczy o nadzwyczajną sesją Rady Miasta”

 1. marika

  Trzeba być podłym, żeby ubliżać komuś kto ma większą rodzinę.
  Jak Wam przechodzi przez myśl słowo „dzieciorób” czy „zrobić dziecko”?

  W czasie wojny też rodziły się dzieci – dzisiaj Wasi dziadkowie. Czasy były znacznie trudniejsze, łącznie z głodem. Według waszej logiki – powinno nie być jednego pokolenia.

  „Bzykać” się z kim i czym się da, byle z tego dzieci nie było.

 2. xyz

  Popieram!!! Taką kartę ma już Przemyśl, Wrocław, Lublin, Poznań i jeszcze kilka innych…

 3. Dziadek

  „Rzeszowiaku” czy mogę się posłużyć Twoją odpowiedzią?
  Do „antycypryś” – kolego na takich jak ty z takimi poglądami kretyńskimi powinni stosować aborcje albo eutanazję w późniejszym czasie. Ciebie już nic nie wyleczy z debilizmu.

 4. antycypryś

  Panie Cypryś – Bogu dzięki, że nie został Pan Prezydentem bo Rzeszów popadł by w stagnację na lata. A z jakiej to okazji mam dopłacać z moich podatków dzieciom bogatych? Tylko dlatego, ze bogaci się rozmnażają? Jeżeli już komuś dopłacać to tylko ludziom ubogim. A tak w ogóle to jestem przeciwny dopłatom w tym przypadku. Jak się robi dziecko to powinno się pomyśleć czy ma się kasę na wychowanie dziecka. Jak nie ma się kasy to się dziecka nie robi, bo jaką przyszłość się potem zapewni takiemu dziecku? Bzykanie nie jest trudne, trudne jest zapewnienie godziwej przyszłości dziecku. Abyś Cypryś nie doszedł do władzy w Rzeszowie, bo staną inwestycje infrastrukturalne a kasę przeznaczysz na socjał i kler

 5. rzeszowiak

  do kasprzak – kolego na takich jak ty z takimi poglądami kretyńskimi powinni stosować aborcje albo eutanazję w późniejszym czasie. Ciebie już nic nie wyleczy z debilizmu.

 6. Kasprzak

  Stanowcze NIE!!!! dla wspomagania nierobów!! Jak napłodził dzieci, to niech teraz je wychowa i utrzyma! Nie zamierzam płacić za takich dzieciorobów!! Jak Ci Cypryś żal, to płać ze swoich pieniędzy, a nie z podatników!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.