Cypryś walczy o nadzwyczajną sesją Rady Miasta

Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. – Chcemy zwołać sesję nadzwyczajną, żeby w końcu podnieść debatę między innymi na temat wprowadzenia rzeszowskiej karty “Rodzina trzy plus” – mówił radny Jerzy Cypryś, podczas czwartkowej konferencji PiS.

Na ostatniej sesji rady miasta, radnym PiS nie udało się wprowadzić nowego punktu pod obrady. Z obawy przed powtórką radni chcą, żeby rozmowa rozpoczęła się na sesji nadzwyczajnej.

Karta ma upoważnić rodziny wielodzietne do skorzystanie z 50 proc. zniżki na bilety wstępu do obiektów, będących w rękach miejskich. Byłaby przyznawana bez względu na uzyskiwane dochody. – Ma promować pozytywny wizerunek rodziny wielodzietnej – wyjaśnia Cypryś.

Radni chcą także, aby zmienić uchwałę ws. określenia przystanków komunikacyjnych w Rzeszowie oraz skierować wniosek do komisji rewizyjnej ws. budowy centrum medycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim i błędnego (wg orzeczenia sądu administracyjnego) pozwolenia budowlanego, które wydało miasto.

en

8
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
marikaxyzDziadekqqantycypryś Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
marika
Gość
marika

Trzeba być podłym, żeby ubliżać komuś kto ma większą rodzinę.
Jak Wam przechodzi przez myśl słowo „dzieciorób” czy „zrobić dziecko”?

W czasie wojny też rodziły się dzieci – dzisiaj Wasi dziadkowie. Czasy były znacznie trudniejsze, łącznie z głodem. Według waszej logiki – powinno nie być jednego pokolenia.

„Bzykać” się z kim i czym się da, byle z tego dzieci nie było.

xyz
Gość
xyz

Popieram!!! Taką kartę ma już Przemyśl, Wrocław, Lublin, Poznań i jeszcze kilka innych…

Dziadek
Gość
Dziadek

„Rzeszowiaku” czy mogę się posłużyć Twoją odpowiedzią?
Do „antycypryś” – kolego na takich jak ty z takimi poglądami kretyńskimi powinni stosować aborcje albo eutanazję w późniejszym czasie. Ciebie już nic nie wyleczy z debilizmu.

antycypryś
Gość
antycypryś

Panie Cypryś – Bogu dzięki, że nie został Pan Prezydentem bo Rzeszów popadł by w stagnację na lata. A z jakiej to okazji mam dopłacać z moich podatków dzieciom bogatych? Tylko dlatego, ze bogaci się rozmnażają? Jeżeli już komuś dopłacać to tylko ludziom ubogim. A tak w ogóle to jestem przeciwny dopłatom w tym przypadku. Jak się robi dziecko to powinno się pomyśleć czy ma się kasę na wychowanie dziecka. Jak nie ma się kasy to się dziecka nie robi, bo jaką przyszłość się potem zapewni takiemu dziecku? Bzykanie nie jest trudne, trudne jest zapewnienie godziwej przyszłości dziecku. Abyś Cypryś… Czytaj więcej »

rzeszowiak
Gość
rzeszowiak

do kasprzak – kolego na takich jak ty z takimi poglądami kretyńskimi powinni stosować aborcje albo eutanazję w późniejszym czasie. Ciebie już nic nie wyleczy z debilizmu.

qq
Gość
qq

dokładnie

Kasprzak
Gość
Kasprzak

Stanowcze NIE!!!! dla wspomagania nierobów!! Jak napłodził dzieci, to niech teraz je wychowa i utrzyma! Nie zamierzam płacić za takich dzieciorobów!! Jak Ci Cypryś żal, to płać ze swoich pieniędzy, a nie z podatników!

monii
Gość
monii

Tak tylko te dzieci nie są niczemu winne, że mają ojca nieroba